WinISO Standard 6 dziś za darmo

Dodał: admin grudzień - 22 - 2012

Administratorzy serwisu z promocjami BitsDuJour dzięki współpracy z firmą WinISO Computing Inc. mają dziś dla nas akcję rozdawniczą oprogramowania służącego do zarządzania obrazami płyt CD/DVD/Blu-Ray. Przedmiotem tej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu WinISO Standard w wersji 6. Podstawowa cena tego produktu wynosi obecnie ok. 30$. Aplikacja została wyposażona standardowo w interfejs w polskiej wersji językowej. Z promocji będzie można skorzystać jedynie do jutra – 22 grudnia, do godz. 9:00 rano.

 

WinISO Standard 6 to wygodna w obsłudze i funkcjonalna aplikacja zawierająca zestaw narzędzi niezbędnych do tworzenia, edycji, montowania wypalania oraz konwersji obrazów płyt. Jak chwali się producent, z pomocą programu bez trudu utworzymy nowe obrazy płyt w formatach ISO9660, UDF, HFS+, a także stworzymy obraz bezpośrednio z fizycznych nośników CD/ DVD/ Blu-ray.

WinISO Standard 6 obsługuje obrazy w formatach ISO, CUE/ BIN, NRG, MDF, CCD, IMG oraz DVD. Aplikacja daje również możliwość szybkiego otwierania obrazów oraz łatwego wyodrębniania plików z obrazów. Jak zapewnia producent, WinISO Standard 6 posiada także pełną obsługę odczytu oraz tworzenia bootowalnych obrazów płytek.

WinISO Standard 6 został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows XP, 2003, Vista (32 i 64 bit), 7 (32 i 64 bit), 8 (32 i 64 bit).

Jak zdobyć WinISO Standard 6 za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji i kliknąć w przycisk Get It For Free. Do skorzystania z promocji wymagane jest konto w serwisie Facebook – konieczne będzie polubienie fanpage-a organizatora promocji oraz producenta rozdawanego dzisiaj produktu. 

Strona promocji

 


1 komentarz to “WinISO Standard 6 dziś za darmo”

  1. papa pisze:

    Facebook niekonieczny!!!!!!! wystarczy krótka ankieta po aqngielsku.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.