GOTD: Winter 3D Screensaver za darmo

Dodał: admin grudzień - 1 - 2012

Mimo, że początek kalendarzowej zimy jeszcze przed nami, to zdaniem administratorów serwisu Giveaway of the Day początek grudnia to dobra okazja do rozdania klimatycznego, zimowego wygaszacza ekranu od Astro Gemini Software. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja wygaszacza Winter 3D Screensaver. Standardowo ów produkt wyceniany jest na 10$ i tyle właśnie możemy zaoszczędzić. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta jak zwykle jest ważna tylko do jutra – 2 grudnia, do godz. 9:00 rano.

Winter 3D Screensaver, według zapewnień firmy Astro Gemini Software, pozwoli poczuć nam poczuć prawdziwy klimat, cichej zimowej nocy. Wygaszacz zabierze nas w bezwietrzną noc do spokojnej zimowej krainy z kilkoma chatkami pokrytymi śniegiem i spokojnie wydobywającym się z kominów dymem. Jak zapewnia producent, dzięki nastrojowej i relaksującej muzyce oraz wysokiej jakości grafice 3D, chociaż na chwilę będziemy mogli uciec od zgiełku codziennego życia.

Najważniejsze cechy produktu Winter 3D Screensaver:

  • W pełni trójwymiarowe środowisko.
  • Realistyczna, barwna grafika.
  • Relaksujący podkład dźwiękowy
  • Prawdziwa zimowa atmosfera, z opadającymi płatkami śniegu, dymem wydobywającym się z kominów oraz falującymi zaspami śnieżnymi
  • cyfrowy zegar
  • licznik klatek na sekundę

Winter 3D Screensaver jest kompatybilny z systemami operacyjnymi Microsoft Windows 9x/2000/XP/Vista. Zalecane wymagania sprzętowe: Pentium III lub nowszy; karta graficzna 32 MB ; DirectX 9.0 lub nowszy, karta dźwiękowa kompatybilna z DirectX. Wielkość pliku instalacyjnego produktu to 10.7 MB.

Jak zdobyć Winter 3D Screensaver za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.