1AVCapture 1.9.4.60 za darmo

Dodał: admin styczeń - 6 - 2013

Ofensywy firmy PCWinSoft Systems ciąg dalszy. W dniu dzisiejszym ten producent do spółki z serwisem Glarysoft Giveaway przeprowadza kolejną już akcję marketingową, dzięki której możemy wzbogacić się o następny produkt ze stajni PCWinSoft. Tym razem mamy szansę zaopatrzyć się w narzędzie do przechwytywania obrazu i dźwięku. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu 1AVCapture w wersji 1.9.4.60. Standardowa cena tego produktu to obecnie 60$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Promocja jak zwykle będzie aktywna jedynie do jutra – 7 stycznia, do godz. 9:00 rano.

1AVCapture 1.9.4.60 to uniwersalne narzędzie pozwalające na przechwytywanie, nagrywanie i transmisję strumieni audio i wideo. Jak chwali się firma PCWinSoft Systems, produkt ten pozwoli nam na przechwycenie, nagranie i transmisję wszystkiego co możemy usłyszeć lub zobaczyć na ekranie komputera, bez względu na źródło. Dzięki takiej funkcjonalności 1AVCapture 1.9.4.60 stanowi proste w użyciu narzędzie pozwalające na nagrywanie plików audio i wideo, a także dzielenie się nimi z innymi osobami.

Do czego możemy wykorzystać ten produkt? Producent wskazuje, że 1AVCapture 1.9.4.60 przyda się np. do rejestrowania strumieni audio i wideo transmitowanych za pośrednictwem Internetu, nagrywania filmów i plików dźwiękowych opublikowanych w Internecie, nagrywania i transmisji obrazu z naszego pulpitu lub uruchomionych przez nas programów i gier, obrazu z kamerki internetowej lub kamery cyfrowej. Nic nie stoi też na przeszkodzie by nagrywać swój głos, czy zgrywać ścieżki audio z płyt CD oraz DVD. Przechwycone za pomocą programu dane możemy zapisać do najpopularniejszych formatów zapisu plików multimedialnych, takich jak np. AVI, WMV, WAV, WMA, oraz MP3.

Program 1AVCapture 1.9.4.60 został przygotowany do współpracy z komputerami działającymi pod kontrolą systemów operacyjnych Microsoft Windows 98/ Me/ 2000/ XP/ 2003/ 2008/ Vista/ 7. Wielkość pliku instalacyjnego tego programu to 5.06 MB.

Jak zdobyć 1AVCapture 1.9.4.60 za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę organizatora promocji i skorzystać z przycisku Download Now, by pobrać plik instalacyjny pełnej wersji produktu.

Strona promocji

Uwaga! Program należy pobrać i zainstalować w trakcie trwania promocji.


2 komentarze to “1AVCapture 1.9.4.60 za darmo”

  1. Jay pisze:

    Aktualizacja.
    Aplikacja posiada interfejs w [b]polskiej[/b] wersji językowej.

  2. Jay pisze:

    Aktualizacja.
    Aplikacja posiada interfejs w polskiej wersji językowej.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.