Advanced System Optimizer 3 za darmo

Dodał: admin styczeń - 23 - 2013

Dzisiejsza promocja z serwisu Glarysoft powinna zainteresować osoby zainteresowane przyśpieszaniem komputera. Firma Systweak Inc. zdecydowała się rozdać swoje oprogramowanie do optymalizacji i przyśpieszania systemów Windows. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Advanced System Optimizer w wersji 3. Standardowa cena tego produktu w chwili obecnej wynosi ok. $40. Aplikacja posiada interfejs w języku angielskim. Z oferty można korzystać do jutra – 24 stycznia, do godz. 9:00 rano.

Nazwa tego produktu przywodzi na myśl narzędzie do optymalizacji od znanego bywalca akcji rozdawniczych – firmy IObit. Nie dajcie się jednak zwieść nazwie – Advanced SystemCare i Advanced System Optimizer to dwa zupełnie różne programy stworzone przez dwie różne firmy.

Jak chwali się na swojej stronie internetowej producent, Advanced System Optimizer w wersji 2 został wydany w 2004 i spotkał się z dużym zainteresowaniem ze strony użytkowników. Tak wielkie zainteresowanie ze strony społeczności zmotywowało producenta do wydania kolejnej, ulepszonej wersji pakietu narzędzi do optymalizacji i przyśpieszania systemów Windows oznaczonej jako Advanced System Optimizer 3.

Advanced System Optimizer 3 zawiera dosyć pokaźny zestaw modułów optymalizacyjnych, wśród których znajdziemy tak podstawowe narzędzia jak optymalizator rejestru, moduł oczyszczania dysku czy moduł optymalizacji strefy autostartu, poprzez takie moduły bezpiecznego usuwania plików czy deinstalacji nie potrzebnych aplikacji, aż po narzędzia do stałego monitorowania komputera, modułu aktualizacji sterowników czy moduł optymalizacji systemu pod kątem gier.

Program Advanced System Optimizer 3 został przygotowany do współpracy z komputerami działającymi pod kontrolą systemów operacyjnych Microsoft Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8 (wersje 32- i 64-bitowe). Wielkość pliku instalacyjnego programu to 14.7 MB.

Jak zdobyć Advanced System Optimizer 3 za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę organizatora promocji i skorzystać z przycisku Download Now, by pobrać plik instalacyjny pełnej wersji produktu.

Strona promocji

Uwaga! Program należy pobrać i zainstalować w trakcie trwania promocji.


2 komentarze to “Advanced System Optimizer 3 za darmo”

  1. Adolf pisze:

    Zajebisty program,komp mi zapierdziela jak rakieta.Uruchamia sie moj Asus w 37s a zamyka w 25s Cudenko program.Ludzie pobierajcie puki czas

  2. Emma pisze:

    Activation key not working…its not serious giveaway.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.