Advanced SystemCare Pro 6 za darmo

Dodał: admin styczeń - 1 - 2013

Noworoczną promocję przygotował również dla nas poświęcony tematyce oprogramowania serwis Softpedia, który rozdaje narzędzie do optymalizacji i przyśpieszania komputerów z systemami Windows. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu IObit Advanced SystemCare w wersji Pro 6. Standardowa cena tego produktu wynosi obecnie ok. $30. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Promocja będzie aktywna do 30 stycznia

Advanced SystemCare Pro 6 to najnowsza odsłona rozbudowanego narzędzia pozwalającego na wykonanie kompleksowej optymalizacji systemu Windows. Producent chwali się, że jest to wielokrotnie nagradzany program typu „zainstaluj i zapomnij” posiadający banalnie prosty w obsłudze interfejs użytkownika.

Advanced SystemCare Pro 6 potrafi zanalizować system i przeprowadzić kompleksowe czyszczenie i dopasowanie ustawień, pozwalające na wyciśnięcie z systemu maksymalnej mocy. Program czyści system z zaginionych plików, pozbywa się niechcianych danych, a także automatycznie wykrywa ponad 50 rodzajów plików-śmieci niepotrzebnie zajmujących miejsce w systemie. Znajdziemy tu także moduł pozwalający na optymalizację połączenia z Internetem.

Program zajmuje się także kondycją rejestru systemowego. Advanced SystemCare Pro 6 potrafi usunąć zbędne wpisy rejestru, oraz zdefragmentować plik rejestru. Aplikacja posiada również możliwość defragmentacji dysków twardych oraz moduł odpowiedzialny za identyfikacje i wyłączenie zbędnych procesów uruchamiających się wraz ze startem systemu. Warty uwagi jest również obecny w Advanced SystemCare Pro 6 moduł antyspyware pozwalające na zidentyfikowanie i pozbycie się złośliwego oprogramowania szpiegującego.

Produkt Advanced SystemCare Pro 6 został wyposażony w następujące nowości:

  • zupełnie nowy i jeszcze bardziej wygodny interfejs użytkownika
  • nowy moduł ochrony podczas korzystania z Internetu
  • moduł umożliwiający optymalizację i przyśpieszenie połączenia z Internetem
  • Nowy silnik modułu defragmentacji dysków

Program Advanced SystemCare Pro 6 został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows 2000/ XP/ Vista/ 7/ 8 (x32/x64). Wielkość pliku instalacyjnego programu to 19 MB.

Jak zdobyć Advanced SystemCare Pro 6 za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji i w odpowiednim polu wprowadzić swój adres e-mail, na który zostanie przesłany nasz klucz licencyjny do produktu IObit Advanced SystemCare Pro 6.

Strona promocji

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.