Ainishare Video DVD Maker 1.0.0 za darmo

Dodał: admin styczeń - 31 - 2013

Administratorzy serwisu z promocjami Glarysoft Giveaway przygotowali dziś dla nas akcję promocyjną firmy Ainishare Software, która postanowiła rozdać swoje narzędzie do przygotowywania własnych filmowych płytek DVD, czyli tzw. masteringu. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Ainishare Video DVD Maker w wersji 1.0.0. Standardowo producent oferuje ów produkt w cenie ok. $40. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Promocja będzie aktywna tylko do jutra – 1 lutego, do godz. 9:00 rano.

Chciałbyś tworzyć własne filmy? A może masz zamiar wreszcie przenieść swoją kolekcję filmów z dysku komputera na płytki DVD, które później bez problemu odtworzysz na stacjonarnym odtwarzaczu DVD? Jak chwalą się twórcy tego programu, Ainishare Video DVD Maker 1.0.0 to narzędzie, które pomoże nam wykonać właśnie takie czynności przy minimalnym zaangażowaniu z naszej strony.

Producent zapewnia, że korzystanie z Ainishare Video DVD Maker 1.0.0 jest banalnie proste i nie wymaga od nas żadnej wiedzy technicznej. Wystarczy tylko wskazać interesujące nas pliki wideo i wcisnąć przycisk start, a program sam zajmie się całą resztą. Ainishare Video DVD Maker 1.0.0 został wyposażony również w zestaw szablonów menu płyty, proste narzędzia do edycji materiału wideo oraz możliwość przygotowywania płytek zarówno w standardzie SD jak i HD.

Program Ainishare Video DVD Maker 1.0.0 został przygotowany do pracy na komputerach działających pod kontrolą systemów operacyjnych Microsoft Windows 2000 /2003 / XP/Vista / Windows 7 / Windows 8 (32/64 bit). Wielkość pliku instalacyjnego programu to 16.2 MB.

Jak zdobyć Ainishare Video DVD Maker 1.0.0 za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę organizatora promocji i skorzystać z przycisku Download Now, by pobrać plik instalacyjny pełnej wersji produktu.

Strona promocji

Uwaga! Program należy pobrać i zainstalować w trakcie trwania promocji.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.