Aiseesoft PDF to Image Converter za darmo

Dodał: admin styczeń - 16 - 2013

Serwis BitsDuJour ma dziś dla nas promocję przygotowaną wspólnie z dobrze nam znaną firmą Aiseesoft, a dotyczącą oprogramowania z kategorii konwerterów biurowych. Do wzięcia będzie tym razem narzędzie do konwersji dokumentów PDF do postaci plików graficznych. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Aiseesoft PDF to Image Converter. Standardowo produkt ten w chwili obecnej jest oferowany w cenie ok. $25. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Z oferty możemy skorzystać tylko do jutra – 17 stycznia, do godz. 9:00 rano.

Tym razem firma Aiseesoft postanowiła umożliwić nam nabycie oprogramowania biurowego do konwersji dokumentów w formacie PDF do postaci plików graficznych, które bez problemu możemy edytować za pomocą programów graficznych, przesyłać lub udostępniać w Internecie.

Jak chwali się producent, Aiseesoft PDF to Image Converter umożliwiając konwersję do szerokiej gamy docelowych plików graficznych daje tym samym możliwość zabezpieczenia naszych dokumentów przed edycją czy innymi przeróbkami. Aiseesoft PDF to Image Converter jest w stanie konwertować całe dokumenty PDF jak i pojedyncze ich strony, dając przy tym możliwość kontroli nad rozmiarem i kolorystyką pliku wyjściowego.

Wśród obsługiwanych przez Aiseesoft PDF to Image Converter plików wyjściowych wymienić można takie formaty jak TIFF, JPEG, PNG, GIF, BMP, TGA, PPM, oraz JPEG2000. Warto również zwrócić uwagę, że aplikacje daje możliwość podejrzenia przyszłego pliku, dzięki czemu już przed dokonaniem konwersji możemy dowiedzieć się jak będzie wyglądał gotowy obrazek.

Program Aiseesoft PDF to Image Converter został przygotowany do współpracy z komputerami działającymi pod kontrolą systemów operacyjnych Microsoft Windows Windows NT4, 2000, 2003, XP, Vista, 7, 8.

Jak zdobyć Aiseesoft PDF to Image Converter za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji i kliknąć w przycisk Get It For Free i wybrać interesującą nas wersję produktu (Windows lub Mac). Wówczas zostaniemy przeniesieni do internetowego sklepu organizatora, gdzie cena programu została zredukowana do zera.

Strona promocji

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.