Ashampoo Burning Studio 2013 11.0.5 za darmo

Dodał: admin styczeń - 29 - 2013

Na strony serwisu z promocjami oprogramowania Glarysoft Giveaway ponownie zawitała niemiecka firma Ashampoo. Do wzięcia tym razem będzie flagowe oprogramowanie tego producenta, służące do nagrywania płyt CD/DVD/Blu-ray. Przedmiotem tej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Ashampoo Burning Studio w wersji 2013. Standardowa cena tego produktu w chwili obecnej wynosi ok. $50 Aplikacja standardowo posiada interfejs w polskiej wersji językowej. Z oferty można będzie skorzystać jedynie do jutra – 30 stycznia, do godz. 9:00 rano.

Do wzięcia ponownie jest zmodyfikowana wersja flagowego narzędzia do nagrywania płytek w nieco zmodyfikowanej wersji. Produktu Ashampoo Burning Studio 2013 trudno bowiem szukać na sklepowych półkach. Program w wersji oznaczonej numerem, który może być skojarzony z rokiem produkcji, stanowi odmianę produktu przeznaczoną do akcji rozdawniczych. W rzeczywistości mamy tu do czynienia z produktem Ashampoo Burning Studio w wersji 11, czyli o oczko niżej od ciągle jeszcze świeżego wydania Ashampoo Burning Studio 12.

Seria programów do wypalania płyt Ashampoo Burning Studio to chyba obecnie najbardziej znane oprogramowanie pochodzące od tego producenta. Ciągle rosnąca – i dosyć już pokaźna – grupa zadowolonych użytkowników korzystających z tej właśnie aplikacji świadczy o tym, że Ashampoo Burning Studio może być ciekawą alternatywą dla lidera segmentu programów do wypalania – Nero Burning ROM.

Dla przypomnienia poniżej krótki przegląd funkcji i możliwości oprogramowani Ashampoo Burning Studio 2013:

  • nagrywanie płyt, a także aktualizacja lub dogrywanie danych do wcześniej stworzonych płyt
  • tworzenie kopii zapasowej na jednej lub wielu płytach
  • rippowanie i nagrywanie płyt muzycznych na nośnikach CD, DVD oraz Blue-Ray
  • nagrywanie filmów
  • tworzenie kopii dysków CD, DVD oraz Blue-Ray
  • tworzenie i nagrywanie obrazów płyt
  • kasowanie nośników wielokrotnego zapisu
  • zaawansowane funkcje edycyjne pozwalające na tworzenie zmodyfikowanych kopii płyt
  • moduł do projektowania okładek

Instalując oprogramowanie firmy Ashampoo pamiętajcie, by uważnie obserwować każdy etap instalacji i nie klikać bezmyślnie w przycisk „Dalej”. Ten producent lubi bowiem oferować instalację dodatkowych komponentów jak np. toolbary, które później „upiększają” naszą przeglądarkę internetową. ;)

Program Ashampoo Burning Studio 2013 został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows XP, Vista, 7, 8 . Wielkość pliku instalacyjnego programu to 94.9 MB.

Jak zdobyć Ashampoo Burning Studio 2013 za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę organizatora promocji i skorzystać z przycisku Download Now, by pobrać plik instalacyjny pełnej wersji produktu.

Strona promocji

Uwaga! Program należy pobrać i zainstalować w trakcie trwania promocji.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.