AVIToolbox 2.2.0.38 za darmo

Dodał: admin styczeń - 17 - 2013

Sprawdźmy jeszcze co czeka na nas dziś w serwisie Glarysoft Giveaway. Dzisiejszym gościem tej witryny jest ponownie firma KC Softwares, która do akcji rozdawniczej udostępniła swoje oprogramowanie do edycji plików wideo w formacie AVI. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu AVI Toolbox w wersji 2.2.0.38. Standardowa cena tego produktu w chwili obecnej wynosi $15. Aplikacja posiada interfejs w polskiej wersji językowej. Z oferty możemy skorzystać tylko do jutra – 18 stycznia, do godz. 9:00 rano.

 

AVI Toolbox 2.2.0.38 to zdaniem producenta niewielki ale bardzo użyteczny program pozwalający na przeprowadzenie najczęściej wykonywanych na plikach AVI operacji. Zgodnie z lakonicznym opisem zamieszczonym na stronie domowej produktu, z pomocą AVI Toolbox 2.2.0.38 możemy przede wszystkim wyciąć interesujący na fragment filmu.

Oprócz tego AVI Toolbox 2.2.0.38 potrafi również dokonać wyodrębniania ścieżki dźwiękowej z edytowanego klipu. Dostępne są także funkcje konwersji filmów, ale skorzystanie z nich wymaga doinstalowania dodatkowego oprogramowania. Producent chwali się także prostym i przejrzystym interfejsem użytkownika, który na podstawie publikowanych zrzutów ekranu można nazwać wręcz interfejsem ascetycznym. ;)

Program AVI Toolbox 2.2.0.38 został przygotowany do współpracy z komputerami działającymi pod kontrolą systemów operacyjnych Microsoft Windows 95, NT, 2000, XP (x32/x64), 98, ME, Server 2003 (x32/x64), Vista, 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 2.54 MB.

Jak zdobyć AVI Toolbox 2.2.0.38 za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę organizatora promocji i skorzystać z przycisku Download Now, by pobrać plik instalacyjny pełnej wersji produktu.

Strona promocji

Uwaga! Program należy pobrać i zainstalować w trakcie trwania promocji.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.