Easy Flyer Creator 3.0 za darmo

Dodał: admin styczeń - 1 - 2013

easy-flyer-creator W pierwszej w nowym roku promocji serwisu Glarysoft Giveaway gości oprogramowanie firmy Peridot Technologies, które przyda się wszystkim osobom zainteresowanym przygotowywaniem na domowym komputerze m.in ulotki, broszury i inne publikacje. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Easy Flyer Creator w wersji 3.0. Standardowo produkt ten jest oferowany w cenie $40. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta będzie aktywna tylko do jutra – 2 stycznia, do godz. 9:00 rano.

Z informacji przedstawionych na stronie producenta wynika, że Easy Flyer Creator 3.0 jest prostym w obsłudze narzędziem, które pozwoli na projektowanie, tworzenie i drukowanie w zaciszu domowym takich publikacji jak ulotki, broszury, druki, dyplomy, certyfikaty, ramki na zdjęcia, bilety, a nawet zawieszki na drzwi.

Zdaniem producenta przygotowanie którejś ze wspomnianych publikacji to kwestia zaledwie kilku minut. Tak krótki czas przygotowania dokumentów możemy osiągnąć dzięki wykorzystaniu przygotowanych przez autorów i wbudowanych w program szablonów. Easy Flyer Creator 3.0 został wyposażony w zestaw ponad 100 darmowych szablonów na każdą okazję.

Easy Flyer Creator 3.0 reklamuje się jako najlepsze rozwiązanie dla domowego użytkownika poszukującego łatwego w użyciu narzędzia do tworzenia ulotek i innych dokumentów. Oczywiście tak skonstruowany opis świadczy o tym, że za pomocą tej aplikacji zaprojektujemy raczej proste publikacje. Bardziej wymagający użytkownicy będą musieli pewnie skorzystać z bardziej zaawansowanych produktów.

W wersji oznaczonej numerem 3.0 wprowadzono możliwość dodawania map Google, kodów QR, Microsoft Tags, możliwość seryjnego numerowania biletów, pola baz danych oraz zaawansowany edytor graficzny.

Warto również wspomnieć, że producent przygotował ciekawą ofertę dla osób zainteresowanych bezpłatną aktualizacją produktu do wersji 4.0. Zgodnie z opisem na stronie promocji, każdy kto przystąpi do programów beta testów, zyska możliwość dokonania wspomnianej aktualizacji bez żadnych kosztów. Więcej informacji znajdziecie na stronie promocji.

Program Easy Flyer Creator 3.0 został przygotowany do współpracy z komputerami działającymi pod kontrolą systemów operacyjnych Microsoft  Windows XP, 2003 Server, Vista, Windows 7. Rozmiar pliku instalacyjnego wynosi 98 MB.

Jak zdobyć Easy Flyer Creator 3.0 za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę organizatora promocji i skorzystać z przycisku Download Now, by pobrać plik instalacyjny pełnej wersji produktu.

Strona promocji

Uwaga! Program należy pobrać i zainstalować w trakcie trwania promocji.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.