Engelmann i-Studio 6 za darmo

Dodał: admin styczeń - 4 - 2013

W serwisie z oprogramowaniem w promocyjnych cenach – BitsDuJour – czeka na nas dziś jedna całkowicie darmowa oferta, która pozwoli zaopatrzyć się w narzędzie do konwersji plików multimedialnych dla urządzeń przenośnych marki Apple. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełne wersja programu Engelmann i-Studio w wersji 6. Standardowe cena tego produktu wynosi w chwili obecnej ok. $40. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Promocja będzie aktywna do jutra – 5 stycznia do godz. 9:00 rano.

Kolejny raz przedmiotem akcji rozdawniczej jest oprogramowanie przeznaczone do konwersji plików multimedialnych. Tym razem atak przypuszcza stały bywalec tego typu akcji rozdawniczych, niemiecka firma Engelmann Media, która postanowiła podzielić się z nami swoim produktem do przetwarzania multimediów do formatu zgodnego z urządzeniami przenośnymi marki Apple.

Engelmann i-Studio 6 to konwerter plików multimedialnych (zarówno audio jak i wideo) stworzony specjalnie z myślą o posiadaczach urządzeń przenośny marki Apple, m.in. Apple iPhone, iTouch, iPod, którzy chcieliby w szybki łatwy sposób cieszyć się swoją ulubioną muzyką i filmami na tych właśnie urządzeniach.

Jak chwali się producent, Engelmann i-Studio 6 został wyposażony we wsparcie dla szerokiej gamy plików źródłowych, które szybko, łatwo i z zachowaniem jak najwyższej możliwej jakości zostaną przetworzone do postaci plików muzycznych MP3/M4A lub plików wideo w formacie MP4. Stworzone w ten sposób pliki multimedialne możemy bez problemu przekopiować i odtworzyć na urządzeniach marki Apple.

Program Engelmann i-Studio 6 został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows XP, Vista, 7, 8 (zarówno wersje 32- jak i 64-bitowe).

Jak zdobyć Engelmann i-Studio 6 za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji i kliknąć w przycisk Get It For Free. Do skorzystania z promocji wymagane jest konto w serwisie Facebook bądź też – w przypadku jego braku – wypełnienie ankiety.

Strona promocji

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.