GOTD: Aiseesoft BD to MKV Copy za darmo

Dodał: admin styczeń - 26 - 2013

Na sobotę administratorzy serwisu Giveaway of the Day przygotowali dla nas kolejną akcję rozdawniczą ostatnio często goszczącej w tym serwisie firmy Aiseesoft Studio. Tym razem możemy zgarnąć narzędzie do tworzenia kopii zapasowych filmów na BluRay. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Aiseesoft BD to MKV Copy. Standardowa cena tego produktu w chwili obecnej wynosi aż ok. $100. Produkt posiada interfejs w języku angielskim. Z oferty można korzystać tylko do jutra – 27 stycznia, do godz. 9:00 rano.

 

Aiseesoft BD to MKV Copy to narzędzie przeznaczone do tworzenia kopii zapasowych filmów na płytkach Blu-Ray, a właściwie do ich konwersji, bo aplikacja tworząc kopię zapasową przetwarza film do formatu MKV (Matroska Video). Aiseesoft BD to MKV Copy stara się przy tym zachować jak najwyższą jakość konwertowanego materiału. Zapisywane są również wszelkie ścieżki dźwiękowe filmu oraz załączone napisy.

Najważniejsze funkcje programu Aiseesoft BD to MKV Copy:

  • Kopiowanie filmów 2D/3D Blu-ray do plików MKV.
  • Możliwość wyboru tylko niektórych ścieżek audio oraz napisów, które zostaną umieszczone w pliku MKV.
  • Wsparcie dla najnowszych wydań filmów Blu-ray
  • Wsparcie dla ścieżek Audio HD – Dolby TrueHD 7.1/5.1, DTS-HD Master Audio 7.1/5.1 oraz Dolby Digital 5.1.
  • Łatwy w użyciu
  • Wsparcie dla Windows 8

Program Aiseesoft BD to MKV Copy został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy Microsoft Windows XP (z dodatkiem SP2 lub nowszym), Vista, Windows 7, Windows 8 (x32/x64).  Wielkość pliku instalacyjnego programu to 32.5. MB

Jak zdobyć Aiseesoft BD to MKV Copy za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.