GOTD: Boilsoft Video Joiner za darmo

Dodał: admin styczeń - 27 - 2013

Tym razem na stronach serwisu Giveaway of the Day czeka na nas promocja ostatnio goszczącej w tego typu akcjach firmy Boilsoft Systems International, która na niedzielę przygotowała akcję rozdawniczą swojego narzędzia do łączenia plików wideo. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Boilsoft Video Joiner. Standardowa cena tego produktu w chwili obecnej wynosi  ok. $30. Produkt posiada interfejs w języku angielskim. Z oferty można korzystać tylko do jutra – 28 stycznia, do godz. 9:00 rano.

Boilsoft Video Joiner to proste w użyciu narzędzie przeznaczone do łączenia plików wideo w formatach AVI, MPEG, MPG, VOB, RM/RMVB, 3GP, ASF, WMV, WMA, MP4, MP4A, MKV oraz FLV do jednego, ciągłego pliku wideo. Aplikacja umożliwia łączenie plików w dwóch trybach – Direct Streaming oraz Encoding, który jest bardziej skuteczny i oferuje możliwość łączenia klipów z bardzo dużą szybkością.

Najważniejsze cechy produktu Boilsoft Video Joiner:

  • Łączenie klipów wideo każdego rodzaju do jednego, dużego pliku wideo.
  • Łączenie plików wideo do innego formatu wyjściowego niż pliki źródłowe, np. 3GP, AVI, DVD, FLV, iPod, MP3, MP4, MPEG, PSP, RM, SVCD, VCD, VOB, WMV.
  • Pliki wideo w tym samym formacie i tych samych właściwościach mogą być łączone nawet 10 razy szybciej bez utraty jakości.

Program Boilsoft Video Joiner został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy Microsoft Windows 98/ ME/ 2000/ XP/ 2003/ Vista/ 7.  Wymagana jest obecność bibliotek DirectX w wersji 8.1 lub nowszej. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 14.3. MB

Jak zdobyć Boilsoft Video Joiner za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.