GOTD: C-Organizer Lite za darmo

Dodał: admin styczeń - 30 - 2013

Jeżeli rozglądacie się za darmowym programem do zarządzania informacjami osobistymi (PIM) to powinniście zainteresować się dzisiejszą promocją serwisu Giveaway of the Day, w której do zgarnięcia jest taki właśnie produkt firmy CSoftLab. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu C-Organizer Lite. Skorzystanie z oferty pozwoli nam zaoszczędzić równowartość ok. $30. Aplikacja została wyposażona w interfejs w polskiej wersji językowej. Oferta aktywna tylko do jutra – 31 stycznia, do godz. 9:00 rano.

C-Organizer Lite jest funkcjonalnym i menadżerem informacji osobistych o miłym dla oka interfejsie użytkownika. Aplikacja pomoże nam zaplanować zarówno służbowe jak i prywatne życie. W skrócie narzędzie to można określić jako wygodny organizer, książkę adresową, menadżer haseł i zakładek, notatnik oraz kalendarz, połączone w jeden program i zorganizowane w ten sposób, by z aplikacji dało się korzystać maksymalnie wygodnie.

Dzięki C-Organizer Lite w prosty sposób zaplanujemy każdą chwilę swojego życia. Bez problemu ustalimy kolejność spotkań, wyświetlimy listę zaplanowanych na dany dzień zdarzeń czy utworzymy spis zadań do wykonania. Program posiada także możliwość definiowania powtarzających się zdarzeń, a także oferuje system przypominania o zbliżających się zdarzeniach.

Aplikacja posiada także rozbudowane możliwości w zakresie gromadzenia kontaktów. Baza danych jest elastyczna i pozwala na dodawanie indywidualnie zdefiniowanych pól. Ponadto program obsługuje formatowanie RTF, dzięki czemu nie ma przeszkód byśmy odpowiednio formatowali tekst, a także dodawali odsyłacze czy pliki graficzne.

Program C-Organizer Lite został przygotowany do współpracy z komputerami działającymi pod kontrolą systemów operacyjnych Microsoft Windows 98/ ME/ NT/ 2000/ XP/ Vista/ 7 / 8. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 23.9 MB.

Jak zdobyć C-Organizer Lite za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.