GOTD: CDRWIN 9 za darmo

Dodał: admin styczeń - 13 - 2013

Niedzielna promocja serwisu Giveaway of the Day powinna zainteresować osoby często korzystające ze swoich nagrywarek. Do wzięcia jest produkt firmy Engelmann Media do wypalania płytek na nośnikach CD/DVD. Przedmiotem niniejszej promocji jest tym razem program CDRWIN w wersji 9. W chwili obecnej standardowa cena tego produktu wynosi ok. $25. Produkt posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Czasu na skorzystanie z promocji jak zwykle nie jest zbyt dużo – oferta będzie aktywna tylko do jutra – 14 stycznia, do godz. 9:00 rano.

 

Na początek należy wspomnieć, że firma Engelmann Media przeprowadzając tego typu akcje oferowała dwa warianty produktu: „zwykły” CDRWIN oraz wersję Basic, która jak sama nazwa, wskazuje, była wyposażona jedynie w podstawowe funkcje w zakresie wypalania płyt. Jak sami widzicie, tym razem mamy do czynienia z tą bogatszą wersją, którą tym bardziej warto zgarnąć i zainstalować ;)

CDRWIN 9 to prawdziwa legenda rynku oprogramowania do kopiowania płyt CD. Jest to bowiem jeden z najstarszych programów tego typu. Do dziś jest ciągle popularny i posiada dosyć spore grono wiernych użytkowników. Co takiego jest w tym produkcie? Jak chwali się producent CDRWin 9 to niewielka waga programu, prosty i czytelny interfejs użytkownika oraz bardzo duże możliwości, co sprawia że jest on często wybieranym narzędziem przez bardziej zaawansowanych użytkowników.

Biorąc pod uwagę argument niewielkiej wagi i lekkości programu, która ma przyciągać użytkowników konkurencyjnych produktów, to w sprzeczności z tym stwierdzeniem stoją trochę podane przy opisie promocji wymagania sprzętowe. Niepokój budzi zapotrzebowanie na procesora aż o częstotliwości 1GHz oraz minimum 512 MB pamięci RAM przy rekomendowanych 1 GB, co może wskazywać, że problemy z produktem będą mieli użytkownicy starszych maszyn. Z drugiej jednak strony wymagania sprzętowe często pozostają oderwane od rzeczywistości i w praktyce nie jest tak źle. ;)

Najważniejsze cechy programu CDRWin 9:

  • bezpośrednie kopiowanie płyt CD/DVD z danymi, grami oraz muzyką
  • tworzenie i wypalanie obrazów ISO, BIN, XMD oraz plików CUE
  • authoring płyt CD kompatybilnych z Orange Book, a także płyt DVD oraz Blu-Ray
  • mastering płyt zgodny z ISO9660, włączając w to obsługę długich nazw plików (Joliet)
  • authoring płyt CD kompatybilnych z Red Book
  • Wsparcie dla nagrywania Disc at Once, Track at Once oraz Session at Once
  • rippowanie muzycznych płyt CD do MP3/WMA oraz WAV
  • oraz wiele innych…

Program CDRWIN 9 został przygotowany do współpracy z komputerami działającymi pod kontrolą systemów operacyjnych Microsoft Windows XP, Vista, 7 and 8 (x32/x64). Optymalna konfiguracja sprzętowa komputera: procesor o częstotliwości powyżej 1GHz oraz 512 MB pamięci RAM (producent rekomenduje 1 GB).  Wielkość pliku instalacyjnego programu to 27.3 MB.

Jak zdobyć CDRWIN 9 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.