GOTD: Inpaint 4.7 za darmo

Dodał: admin styczeń - 9 - 2013

Serwis Giveaway of the Day nie zaskoczy nas dzisiaj niczym nowym. Dzięki wsparciu firmy TheoreX, po raz kolejny rozdawane jest narzędzie graficzne do szybkiego usuwania zbędnych elementów ze zdjęć. Przedmiotem tej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu InPaint w wersji 4.7. Standardowa cena tego produktu pozostała bez zmian i wynosi$ 20. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta jak zwykle jest ważna tylko do jutra – 10 stycznia, do godz. 9:00 rano.

 

Tym razem mamy do czynienia z typowym odgrzewanym kotletem. Aplikacja Inpaint o identycznym numerze wersji była już bowiem przedmiotem akcji organizowanej w serwisie Giveaweay of the Day całkiem niedawno, bo w październiku ubiegłego roku. Identyczny jest także rozmiar paczki promocyjnej, co wskazuje, że jest to identyczna kompilacja aplikacji.

InPaint 4.7 to oprogramowanie do edycji zdjęć, które wyspecjalizowane jest w wykonywaniu jednej czynności –usuwaniu niechcianych elementów z cyfrowych fotografii. Program ten to produkt nastawiony na maksymalną automatyzację pracy. Wystarczy zaznaczyć niechciany element zdjęcia i kliknąć przycisk Run, a InPaint 4.7 sam zajmie się resztą.

Aplikacja została wyposażona w inteligentny algorytm badający otocznie usuwanego elementu i generujący nowy fragment obrazka w miejsce wycinanego obszaru. Warto dodać, że według zapewnień producenta każda operacja usuwania wybranych elementów przy wykorzystaniu inteligentnego algorytmu jest unikalna i nie powtarzalna.

Wraz z najnowszą wersją produktu pojawiła się kolejna atrakcyjna funkcja, pozwalająca na usunięcie zbędnych elementów. Jak pisze na swojej stronie producent, wystarczy wykonać kilka zdjęć tej samej sceny, a następnie załadować je do programu. Na tej podstawie Inpaint 4.7 jest w stanie usunąć zbędne elementy i postacie.

Niestety chociaż producent chwali się wieloma lokalizacjami językowymi wprowadzonymi do swojego produktu, to zabrakło tu polskiej wersji językowej. Miejmy nadzieję, że w następnych wersjach programu wachlarz wersji językowych zostanie poszerzony właśnie o język polski.

Zainteresowanych tematem odsyłam również do przygotowanych przez producenta programu krótkich filmików instruktażowych pozwalających na zapoznanie się z zasadą działania InPaint 4.7 – Filmy instruktażowe (w języku angielskim).

Program Inpaint 4.7 został przygotowany do współpracy z komputerami działającymi pod kontrolą w systemów operacyjnych Microsoft Windows począwszy od wersji XP, aż po najnowsze wydania tego systemu. Wielkość pliku instalacyjnego produktu to 7.61 MB.

Jak zdobyć InPaint 4.7 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.