GOTD: Mosaico 1.4 za darmo

Dodał: admin styczeń - 19 - 2013

mosaico Na sobotę właściciele serwisu Giveaway of the Day przygotowali promocję oprogramowania firmy SoulidStudio. Wspomniany producent proponuje nam swoje flagowe oprogramowanie, będące wirtualnym menadżerem pulpitu. Do wzięcia jest legalna i darmowa pełna wersja programu Mosaico w wersji 1.4. Standardowa cena tego narzędzia poza niniejszą promocją to obecnie $20. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta będzie aktywna tylko do jutra – 20 stycznia, do godz. 9:00 rano.

Chciałbyś zoptymalizować swoją pracę przy komputerze? Firma Soulid Studio przygotowała program, który pozwoli właśnie zrealizować ten cel. Mosaico 1.4 to wirtualny menadżer pulpitu wyposażony w funkcje organizowania aktualnie otwartych okien. Aplikacja ta pozwala na zapisanie aktualnie otwartych okien i ich położenia na ekranie. Dzięki temu w każdej chwili możemy odtworzyć odpowiadający nam widok okien.

Oprócz tego Mosaico 1.4 został wyposażony w funkcje optymalnego rozmieszczania okien na pulpicie systemu Windows, tak by wypełniały one całą dostępną przestrzeń i w rezultacie pozwalały na szybszy dostęp do większej liczby informacji. Czy program ten rzeczywiście optymalizuje pracę przy komputerze? Musicie sprawdzić sami. ;)

Jak z pewnością zauważyliście, jest to już druga akcja rozdawnicza tego produktu w 2013, chociaż mamy dopiero 19 dzień nowego roku ;) Warto przy okazji zwrócić uwagę, że cena programu Mosaico jest bardziej podatna na wahania niż ceny akcji spółek notowanych na giełdzie. Okazuje się bowiem, że standardowa cena produktu w ciągu 2 tygodni spadała aż o 33%.

Program Mosaico 1.4. został przygotowany do współpracy z komputerami działającymi pod kontrolą systemów operacyjnych Microsoft Windows 7, Vista oraz XP SP3, x32 i x64. Rozmiar pliku instalacyjnego wynosi 11.5 MB.

Jak zdobyć Mosaico 1.4.0 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.