GOTD: Paragon Drive Copy 12 Compact za darmo

Dodał: admin styczeń - 10 - 2013

Dzisiejsza promocja serwisu Giveaway of the Day powinna ucieszyć miłośników oprogramowania firmy Paragon Software. Ów producent zdecydowała się na kampanię promocyjną swojego narzędzia do tworzenia kopii zapasowych całych dysków i partycji. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Paragon Drive Copy 13 Compact. Standardowa cena tego produktu w chwili obecnej wynosi ok. $30. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Korzystanie z oferty będzie możliwe jedynie do jutra – 11 stycznia, do godz. 9:00 rano.

Po ubiegłorocznych akcjach promocyjnych, gdzie rozdawany był produkt Paragon Drive Copy 11, przyszedł wreszcie czas na kampanię rozdawniczą, dotyczącą wersji o oczko wyższej. Warto jednak przypomnieć, że tak jak w przypadku poprzednich promocji i tym razem mamy do czynienia ze specjalną kompilacją programu, przeznaczoną na potrzeby właśnie tego typu akcji. W związku z tym w promocyjnym produkcie na pewno nie znajdziemy możliwości utworzenia płytki ratunkowej w oparciu o środowisko WinPE.

Paragon Drive Copy 12 Compact to oprogramowanie przeznaczone do wykonywania wiernych kopii całych partycji znajdujących się na dysku twardym komputera. Ów proces pozwala więc na sklonowanie naszego komputera i wykorzystanie klonu np. na innym komputerze. Aplikacja pozwala na odczytywanie stworzonego obrazu za pomocą maszyn wirtualnych lub właśnie przeniesienie partycji na inny komputer i korzystanie z niej np. przy użyciu zewnętrznego dysku twardego USB.

Główne funkcje programu Paragon Drive Copy 12 Compact:

  • Tworzenie kopii całego dysku twardego lub pojedynczych partycji za pomocą jednej, prostej operacji
  • Przenoszenie systemu Windows na dyski SSD (nawet te o mniejszej pojemności) dokonywana przy pomocy jednej operacji
  • Przenoszenie dysków twardych do kontenerów
  • Proporcjonalna zmiana rozmiaru partycji przy przenoszeniu na większe dyski
  • Automatyczne dopasowywanie wielkości partycji na dysku docelowym w razie zaistnienia takiej potrzeby
  • Automatyczne wykrywanie i kopiowanie MSR w przypadku przenoszenia systemu Windows 7
  • Możliwość definiowania danych, które mają nie być kopiowane
  • Wsparcie dla ADF (Advanced Format Drive), dysków o pojemności powyżej 2 TB oraz dla USB 3.0
  • Możliwość planowania zadań

Paragon Paragon Drive Copy 12 Compact do swojego działania wymaga systemu operacyjnego Windows XP/ Vista/ 7/ 8 (x32/x64), procesora klasy Intel Pentium o częstotliwości taktowania co najmniej 300 MHz oraz co najmniej 256 MB RAM. Wielkość pliku instalacyjnego produktu to 112 MB.

Jak zdobyć Paragon Drive Copy 12 Compact za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.