GOTD: Photo Toolbox 1.12.3.1 za darmo

Dodał: admin styczeń - 23 - 2013

Serwis Giveaway of the Day przygotował dzisiaj promocję dla osób poszukujących produktu z kategorii oprogramowania graficznego. Do zgarnięcia jest bowiem narzędzie do edycji i retuszu cyfrowych fotografii. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Photo Toolbox w wersji 1.12.3.1. Dzięki świątecznej akcji rozdawniczej możemy zaoszczędzić ok. 20$. Produkt posiada interfejs w języku angielskim. Z oferty można korzystać tylko do jutra – 24 stycznia, do godz. 9:00 rano.

Photo Toolbox 1.12.3.1, według zapewnień firmy LifeSniffer, producenta tej aplikacji, jest profesjonalnym narzędziem przeznaczonym do edycji cyfrowych fotografii, które pozwoli m.in. dokonywać edycji, retuszować oraz poprawiać pliki graficzne. Produkt ten łączy w sobie bardzo prosty i przyjazny interfejs użytkownika oraz wiele przydatnych i funkcjonalnych narzędzi, dzięki czemu poprawienie zdjęcia ma być czynnością szybką i prostą, dając jednocześnie zadowalający efekt.

Najważniejsze funkcje programu Photo Toolbox 1.12.3.1:

  • Stempel klonowania umożliwiający usunięcie plam, rys, skaz i innych niepożądanych obiektów
  • Profesjonalne narzędzie do dopasowywania poziomów.
  • Proste w użyciu narzędzie do usuwania plam.
  • Funkcjonalne narzędzie do wyostrzania zdjęć.
  • Elastyczne narzędzia do zaznaczania (m.in. Lasso)
  • Narzędzia do wygładzania.
  • narzędzie Dodge/Burn do rozjaśniania bądź przyciemniania wybranych obszarów fotografii.
  • Program zachowuje dane EXIF oraz IPTC podczas zapisu edytowanego obrazka.
  • Szybka funkcja cofnij/ponów.

Program Photo Toolbox 1.12.3.1 został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy Microsoft Windows XP, Vista, Windows 7 (x32/x64). Producent zaleca używanie aplikacji na komputerze wyposażonym co najmniej w procesor 1GHz (preferowane procesory wielordzeniowe), 512 MB pamięci RAM oraz 20MB wolnej przestrzeni dyskowej. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 9.75. MB

Jak zdobyć Photo Toolbox 1.12.3.1 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.