GOTD: Retouch Pilot 3.5.3 za darmo

Dodał: admin styczeń - 3 - 2013

Administratorzy serwisu Giveaway of the Day przygotowali dla nas powtórkę z grudniowej promocji firmy Two Pilots (w serwisie Glarysoft), dotyczącej produktu do wykonywania szybkiego retuszu zdjęć. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Retouch Pilot. Standardowa cena tego produktu wynosi obecnie ok. $40. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Z oferty można korzystać do jutra – 4 stycznia, do godz. 9:00 rano.

Retouch Pilot 3.5.3 to narzędzie graficzne przeznaczone do przeprowadzania retuszu zdjeć, które zostało przeznaczone do łatwego usuwania niedoskonałości z cyfrowych fotografii. Jak zapewnia producent, Retouch Pilot doskonale sprawdzi się w usuwaniu małych, technicznych niedoskonałości, takich jak rysy, plamy, drobiny kurzu i pyłu, itd., które mogą znaleźć się na zdjęciu na skutek skanowania tradycyjnej, papierowej fotografii.

Retouch Pilot 3.5.3 może również zostać wykorzystany do poprawiania tła zdjęć poprzez możliwość usuwania zbędnych i szpecących fotografię obiektów. Oprócz tego narzędzie bardzo dobrze sprawdzi się w odnawianiu starych, papierowych fotografii, które dzięki aplikacji otrzymają nowe, cyfrowe życie. Producent chwali się, że Retouch Pilot może zostać użyty jako wtyczka dla Adobe Photoshop lub innego kompatybilnego narzędzia.

Program Retouch Pilot 3.5.3 został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows XP/Vista (32/64)/Windows 7 (32/64)/Windows 8 (32/64). Wielkość pliku instalacyjnego programu to 10 MB.

Jak zdobyć Retouch Pilot 3.5.3 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.