GOTD: Sketch Drawer za darmo

Dodał: admin styczeń - 28 - 2013

Administratorzy serwisu Giveaway of the Day na początek nowego tygodnia przygotowali akcję rozdawniczą firmy SoftOrbis, która tym razem skierowana jest do osób zainteresowanych oprogramowaniem graficznym do zmiany zdjęć w cyfrowe szkice ołówkiem. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Boilsoft Video Joiner. Standardowa cena tego produktu w chwili obecnej wynosi  ok. $50. Produkt posiada interfejs w języku angielskim. Z oferty można korzystać tylko do jutra – 29 stycznia, do godz. 9:00 rano.

 

Sketch Drawer to specyficzny rodzaj oprogramowania do edycji plików graficznych, stworzony specjalnie z myślą o konwersji standardowych cyfrowych fotografii do szkiców ołówkiem. Wedle zapewnień producenta, Sketch Drawer jest w stanie przetworzyć zwykłe zdjęcia w budzące podziw i zachwyt szkice ołówkiem – zarówno czarno-białe jak i kolorowe.

Sketch Drawer umożliwia edycję zdjęć w dwóch trybach, w zależności od naszych potrzeb i możliwości. Dla osób, które chcą mieć pełną kontrolę nad edytowanym zdjęciem producent przygotował tryb manualny, natomiast dla ceniących sobie szybkość i wygodę – tryb automatyczny z zestawem stworzonych przez autorów ustawień domyślnych

Program Sketch Drawer został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy Microsoft Windows 98/ ME/ 2000/ XP/ 2003/ Vista/ 7 / 8. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 25.2. MB

Jak zdobyć Sketch Drawer za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


3 komentarze to “GOTD: Sketch Drawer za darmo”

  1. Anonim pisze:

    ’Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Boilsoft Video Joiner.’ – się wkleiło niepotrzebne zdanie :)

  2. oskar22 pisze:

    Program posiada interfejs w języku polskim.

  3. poor pisze:

    Wciskaja kolejny raz:TRIAL!!!!

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.