GOTD: Tilt Shift Generator za darmo

Dodał: admin styczeń - 8 - 2013

W serwisie Giveaway of the Day znajdziemy dziś ofertę dotyczącą oprogramowania graficznego. Dzięki współpracy z firmą Artensoft amatorzy fotografii cyfrowej mają szansę zgarnięcia narzędzia służącego do generowania zdjęć z tzw. efektem tilt-shift. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Artensoft Tilt Shift Generator. Standardowa cena tego produktu wynosi w chwili obecnej ok. $50. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Korzystanie z oferty będzie możliwe tylko do jutra – 9 stycznia, do godz. 9:00 rano.

 

Firma Artensoft najwyraźniej przeprowadza szerzej zakrojoną akcję promocyjną, gdyż mamy do czynienia z drugą w ostatnim czasie tak szeroką kampanią rozdawniczą. Wszyscy, którzy nie zdążyli skorzystać z grudniowej promocji serwisu Glarysoft Giveaway mają dziś kolejną okazję, by zdobyć całkowicie za darmo licencję na pełną wersję tego produktu.

Artensoft Tilt Shift Generator to aplikacja pozwalająca na szybkie i łatwe dodawanie efektu tilt-shift do zdjęć. Na czym polega ta technika? Jak podaje Wikipedia, tilt-shift polega na przesunięciu osi optycznej, dzięki czemu mamy możliwość zarządzania perspektywą na zdjęciach. Na ów efekt składają się dwie operacje: pochylenie i przesunięcie. Tilt-shift jest najczęściej wykorzystywany do fotografowania architektury. Można wówczas otrzymać specyficzny efekt makiety. Autorzy programu prezentują na stronie domowej produktu przykłady zdjęć, jakie można stworzyć przy pomocy Tilt Shift Generator.

Jeśli nie mamy specjalnych obiektywów umożliwiających fotografowanie techniką tilt-shift, wówczas z pomocą może nam przyjść właśnie program Artensoft Tilt Shift Generator. Aplikacja używa specjalnie napisanego algorytmu, który rozmywa poszczególne obszary zdjęć z właściwą siłą. Dzięki temu możemy szybko i łatwa przekształcić zwykłe zdjęcie w interesującą fotografię.

Program Artensoft Tilt Shift Generator do swojego działania wymaga komputera wyposażonego w system operacyjnyMicrosoft Windows XP, Vista, 7, 8 ( zarówno w wersjach 32- jak i 64-bitowych). Wielkość pliku instalacyjnego programu to 14.3 MB.

Jak zdobyć Artensoft Tilt Shift Generator za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


2 komentarze to “GOTD: Tilt Shift Generator za darmo”

  1. Stanisław pisze:

    Najlepsze programy za darmo od ADOBE.Prawdziwa gratka:

    http://www.adobe.com/downloads/cs2_downloads/index.html

  2. poor pisze:

    Tego w ogole nie mozna zainstalowac.Wciskaja TRIAL.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.