GOTD: WinX DVD Ripper Platinum 7.0.0 za darmo

Dodał: admin styczeń - 5 - 2013

Firma Digiarty Software po dłuższej przerwie i po raz pierwszy w nowym roku atakuje z kolejną akcją rozdawniczą swojego sztandarowego produktu do rippowania filmów z płyt DVD. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu WinX DVD Ripper Platinum w wersji 7.0.0. Narzędzie to jest standardowo oferowane w cenie $60. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta jak zwykle będzie aktywna jedynie do jutra – 6 stycznia, do godz. 9:00 rano.

Firma Digiarty Software słynie ze swoich częstych kampanii marketingowych i rozdawnictwa oprogramowania w najnowszych wersjach. I o ile wcześniejsze promocje dotyczyły WinX DVD Ripper Platinum w wersji 6, to tym razem w związku z grudniową premierą po raz pierwszy możemy zaopatrzyć się w tenże produkt oznaczony już numerem „7”.

WinX DVD Ripper Platinum 7.0.0 to oprogramowanie przeznaczone do tworzenia kopii zapasowych posiadanych przez nas filmów na płytkach DVD poprzez ich rippowanie i konwersję do popularnych formatów zapisu plików wideo. Program ten był już przedmiotem tak wielu akcji promocyjnych, że stali czytelnicy nie powinni mieć żadnych problemów z przypomnieniem sobie funkcjonalności tego produktu. ;)

Dla tych, którzy chcieliby się zapoznać z funkcjonalnością najnowszego wydania produktu WinX DVD Ripper Platinum oraz z subiektywnymi odczuciami naszego kolegi, który podjął się próby przetestowania i zrecenzowania tego oprogramowania, zapraszam do zapoznania się z tym artykułem.

Firma Digiarty Software jak zwykle rozdaje najświeższe wersje swoich produktów. Oferowany dzisiaj WinX DVD Ripper Platinum 7.0.0 został wyposażony w następujące nowości i usprawnienia względem poprzednich wersji:

 • przebudowany silnik programu, dzięki czemu aplikacja jeszcze szybciej i bardziej stabilnie rippuje oraz konwertuje materiały multimedialne,
 • dodano nowe profile konwersji dla urządzeń iPad Mini/4, Galaxy S3/Note, Nexus 7, Kindle Fire, WP8, Surface tab
 • wsparcie dla funkcji łączenia plików, dzielenia filmu na segmentu oraz przycinania rozmiaru klatki.

Program WinX DVD Ripper Platinum 7.0.0 do swojego działania wymaga obecności systemu operacyjnego Windows 98, NT, 2000, 2003, XP, Vista , Windows 7 lub Windows 8. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 33 MB.

Jak zdobyć WinX DVD Ripper Platinum 7.0.0 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do 8 października do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 


4 komentarze to “GOTD: WinX DVD Ripper Platinum 7.0.0 za darmo”

 1. Marek pisze:

  Promocja ważna tylko do 8 października do godz 9:00 rano czasu polskiego
  października?

 2. Jay pisze:

  W pierwszym akapicie jest poprawnie:
  Oferta jak zwykle będzie aktywna jedynie do jutra – 6 stycznia, do godz. 9:00 rano.

  W ostatnim zapewne doszło do kopiuj-wklej

 3. lec pisze:

  admin na nartach, pisalem 2x na kontakt i cisza.

  koncowa czesc z promocji z 05 pazdzirnika 2012

 4. lec pisze:

  admin na nartach, pisalem 2x na kontakt i cisza.

  koncowa czesc z promocji z 05 pazdziernika 2012

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.