GOTD: Wondershare PDF Converter 4.0.1 za darmo

Dodał: admin styczeń - 7 - 2013

Początek nowego tygodnia będzie tym razem w serwisie Giveaway of the Day okazją do zaopatrzenia się w jeden z kolejnych produktów firmy Wondershare. Konkretnie zaś czeka na nas oprogramowanie z gatunku konwerterów przeznaczonych do przetwarzania dokumentów PDF. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Wondershare PDF Converter 4.0.1. Standardowa cena tego produktu została ustalona na poziomie $60. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta będzie aktywna tylko do jutra – 8 stycznia, do godz. 9:00 rano.

Firma Wondershare poszła o krok do przodu, gdyż tym razem rozdaje już swoje narzędzie w wersji oznaczonej numerem 4. Niestety na stronie brak jest bliższych informacji jakie zmiany zaszły w narzędziu względem rozdawanej w poprzednich akcjach promocyjnych „trójki”. Warto również przypomnieć, że Wondershare PDF Converter jest tańszym wariantem tego produktu i nie posiada wszystkich funkcjonalności w wersji oznaczonej jako Pro.

Wondershare PDF Converter 4.0.1 to funkcjonalne narzędzie przeznaczone do konwersji dokumentów w formacie PDF, które potrafi dokonać konwersji nie tylko normalnych plików PDF do postaci dokumentów w formacie Word, arkuszy kalkulacyjnych Excel, prezentacji PowerPoint, ebooków w formacie EPUB, zwykłych plików tekstowych oraz stron HTML, ale także obsługuje zaszyfrowane pliki PDF, które zostały zabezpieczone przed drukowaniem, edycją czy kopiowaniem.

Najważniejsze cechy programu Wondershare PDF Converter 4.0.1:

  • Konwersja plików PDF do formatów Word / Excel/ PPT/ EPUB/ HTML/ TXT
  • Zachowywanie całej zawartości dokumentu łącznie z układem graficznym i formatowaniem oryginalnych plików PDF
  • Zachowuje oryginalny tekst, zdjęcia, grafikę itd.
  • Przetwarzanie w trybie wsadowym do 50 plików PDF w tym samym czasie
  • Konwersja wybranych stron albo zdefiniowanego zakresu stron w dużych dokumentach PDF
  • Konwersja zabezpieczonych plików PDF
  • Wsparcie dla pakietu biurowego Microsoft Office 2010/2007/2003

Wondershare PDF Converter 4.0.1 został przystosowany do pracy z systemami operacyjnymi Microsoft Windows 8/ 7/ XP/ Vista. Program wymaga ponadto procesora o częstotliwości taktowania 1Ghz; 1GB pamięci RAM oraz 1GB wolnej przestrzeni na dysku twardym. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 17.06 MB.

Jak zdobyć Wondershare PDF Converter 4.0.1 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Rejestracja na stronie producenta

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.