Leawo FLV Converter Pro 5.1.0.0 za darmo

Dodał: admin styczeń - 22 - 2013

Tym razem gościem akcji promocyjnej w serwisie Glarysoft Giveaway jest częsty bywalec tego typu serwisów – firma Leawo Software, która tym razem postanowiła rozdać swoje narzędzie do konwersji plików w formacie FLV. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Leawo FLV Converter w wersji Pro 5.1.0.0. Standardowa cena tego produktu w chwili obecnej wynosi ok. $30. Aplikacja posiada interfejs w języku angielskim. Z oferty można korzystać do jutra – 23 stycznia, do godz. 9:00 rano.

Leawo FLV Converter Pro 5.1.0.0 jest prostym w obsłudze narzędziem, przeznaczonym do przeprowadzania konwersji materiału filmowego w formacie FLV (flash) do postaci innych popularnych formatów oraz filmów 3D. Jak chwali się producent, aplikacja jest w stanie przetworzyć wideo do wszystkich popularnych formatów zapisu tego typu plików, w tym m.in. AVI, MP4, MPEG, WMV, MOV, MKV.

Aplikacja poradzi sobie także z przetwarzaniem plików FLV do postaci standardowych plików wideo w wysokiej rozdzielczości. Leawo FLV Converter Pro 5.1.0.0 nie powinien również mieć żadnych problemów z konwersją plików FLV do postaci akceptowalnej przez urządzenia mobilne, takie jak np. iPod, iPhone, iPad, Android, odtwarzacze 3D.

Program Leawo FLV Converter Pro 5.1.0.0 został przygotowany do współpracy z komputerami działającymi pod kontrolą systemów operacyjnych Microsoft Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 26.4 MB.

Jak zdobyć Leawo FLV Converter Pro 5.1.0.0 za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę organizatora promocji i skorzystać z przycisku Download Now, by pobrać plik instalacyjny pełnej wersji produktu.

Strona promocji

Uwaga! Program należy pobrać i zainstalować w trakcie trwania promocji.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.