MacX DVD Ripper Pro for Windows 7.0.0 za darmo

Dodał: admin styczeń - 14 - 2013

Nowy tydzień w serwisie rozdawniczym Glarysoft Giveaway rozpoczyna się od akcji organizowanej wspólnie ze świetnie nam znaną z częstych promocji firmą Digiarty Software, która rozdaje swoje narzędzie do rippowania płyt płyt DVD. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu MacX DVD Ripper Pro for Windows 7.0.0. Narzędzie to poza promocją możemy nabyć przez internetowy sklep producenta w cenie 35$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta ważna tylko do jutra – 15 stycznia, do godz. 9:00 rano.

 

MacX DVD Ripper Pro for Windows 7.0.0 jest kolejnym w ofercie tej firmy narzędziem służącym do rippowania nośników DVD zawierających materiał filmowych i ich konwertowania do najbardziej popularnych formatów kompresji wideo. Z opisu wynika, że program posiada funkcjonalność zbliżoną do znanego nam już WinX DVD Ripper Platinum.

Przy okazji trzeba zwrócić uwagę na karkołomne konstrukcje, które stosuje firma Digiarty Sofware przy nazewnictwie i dystrybucji swoich produktów. Otóż narzędzie do rippowania filmów z płyt DVD jest udostępniane w dwóch liniach – WinX dla komputerów z systemami Windows oraz MacX dla Maców. Natomiast produkt w dzisiejszej promocji to narzędzie z linii dla Maców w specjalnym wariancie dla Windows, czyli jak się można domyślać, tak naprawdę produkt WinX. Jeżeli jeszcze się w tym nie pogubiliście to musicie przyznać, że to dosyć dziwne rozwiązanie? ;)

Wszystkich, którzy chcą się zapoznać z możliwościami programu WinX DVD Ripper, który nie powinien się różnić zbyt mocno od programu MacX DVD Ripper Pro for Windows 7.0.0  zapraszam do przejrzenia testu, który ukazał się na TechnetBlogu.

Program MacX DVD Ripper Pro for Windows 7.0.0 został przygotowany do współpracy z komputerami działającymi pod kontrolą systemów operacyjnych Microsoft Windows 98, NT, 2000, 2003, XP, Vista (32 & 64 bit), Windows 7 (32 & 64 bit), Windows 8 (32 & 64 bit).  Wielkość pliku instalacyjnego programu to 27.0 MB.

Jak zdobyć MacX DVD Ripper Pro for Windows 7.0.0 za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę organizatora promocji i skorzystać z przycisku Download Now, by pobrać plik instalacyjny pełnej wersji produktu.

Strona promocji

Uwaga! Program należy pobrać i zainstalować w trakcie trwania promocji.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.