novaPDF Lite 7.7 za darmo

Dodał: admin styczeń - 27 - 2013

Dzisiejszym gościem akcji rozdawniczej w serwisie Glarysoft Giveaway jest firma Softland, która przeprowadza już drugą w tym roku akcję dotyczącą narzędzia do konwersji dokumentów w formacie PDF. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu novaPDF Lite w wersji 7.7. Standardowa cena tego produktu w chwili obecnej wynosi już tylko ok. $20. Aplikacja została wyposażona w interfejs w polskiej wersji językowej. Oferta ważna tylko do jutra – 28 stycznia, do godz. 9:00 rano.

 

novaPDF Lite 7.7 to najprostsza oferowana przez producenta wersja produktu novaPDF będącego sterownikiem wirtualnej drukarki umożliwiającej konwersję dokumentów do formatu PDF. Jak wskazuje sam producent, aplikacja w tej wersji z powodzeniem sprawdzi się przy wykonywaniu nieskomplikowanej konwersji dokumentów, umożliwiając tworzenie plików z opcją przeszukiwania, tworzenie profilów wydruku, osadzanie czcionek, a także definiowanie informacji o dokumencie i jego autorze. Produkt ten przeznaczony jest przede wszystkim domowych użytkowników poszukujących prostych i funkcjonalnych programów.

Jak zostało to już wcześniej wspomniane, novaPDF Lite 7.7 działa na zasadzie wirtualnego sterownika drukarki, który instaluje się jako kolejna drukarka podłączona do naszego komputera, dając tym samym szerokie pole do konwersji wszelkiego rodzaju dokumentów do formatu PDF. Wystarczy, że program w którym tworzymy dany dokument umożliwia jego drukowanie, a możemy skorzystać z novaPDF Lite 7.7 by przekształcić go do postaci pliku PDF.

Producent programu chwali się, że novaPDF Lite 7.7 zawiera sporo użytecznych opcji pozwalających na ustawienie takich parametrów jak np. format strony wydruku, definiowanie rozdzielczości wyjściowej, a także orientacji strony.

Program novaPDF Lite 7.7 został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows 7 (x32/x64)/ Vista (x32/x64), XP, 2000 and 2008/2003/2000 Server. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 4.43 MB.

Jak zdobyć novaPDF Lite 7.7 za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę organizatora promocji i skorzystać z przycisku Download Now, by pobrać plik instalacyjny pełnej wersji produktu.

Strona promocji

Uwaga! Program należy pobrać i zainstalować w trakcie trwania promocji.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.