PhotoToFilm 3.0.2.77 za darmo

Dodał: admin styczeń - 16 - 2013

Tym razem będzie coś dla osób poszukujących oprogramowania z kategorii konwerterów graficznych i wideo. Dzięki współpracy z firmą KC Softwares do wzięcia jest konwerter przekształcający zdjęcia i obrazki w pliki wideo. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu PhotoToFilm w w wersji 3.0.2.77. Produkt ten oferowany jest standardowo w cenie 15$. Wśród wielu dostępnych wersji językowych znajdziemy również polską wersję programu! Promocja będzie aktywna tylko do jutra – 17 stycznia, do godz. 9:00 rano.

PhotoToFilm 3.0.2.77 to program, który może okazać się przydatny dla wszystkich posiadaczy aparatów cyfrowych. Dzięki temu narzędziu możemy bowiem przygotowywać krótkie filmiki składające się z posiadanych przez nas zdjęć, a następnie skompresować je przy użyciu jednego z popularnych kodeków, np. DivX. Tak przygotowane filmy możemy później publikować w Internecie lub dzielić się nimi ze znajomymi.

Jak zapewnia producent, PhotoToFilm 3.0.2.77 jest prostym w obsłudze i posiada czytelny oraz nieskomplikowany interfejs użytkownika. Program został wyposażony również w możliwość dodania różnych efektów poprawiających stronę wizualną przygotowywanego przez nas filmu.

Główne cechy produktu PhotoToFilm 3.0.2.77:

 • Interfejs przyjazny użytkownikowi
 • Możliwość dodawania przejść między zdjęciami
 • wsparcie dla dynamicznych obrazów
 • możliwość dodawania ścieżki dźwiękowej w formacie MP3
 • wsparcie dla większości popularnych formatów zapisu plików graficznych
 • możliwość wstawiania tekstu
 • kodowanie filmów z użyciem zainstalowanych w systemie kodeków
 • zdolność wypalania płyt DVD (wymaga CopyToDVD)
 • międzynarodowe wsparcie

Należy jednak również podkreślić, że program ten nie należy raczej do cudów techniki. Przy okazji poprzednich promocji czytelnicy TechnetBloga skarżyli się na kiepskie wykonanie programu i częste zawieszenia aplikacji, co znacząco obniżało komfort obsługi i użyteczność programu. Od ostatniej akcji rozdawniczej program nie przeszedł też żadnych rewolucyjnych zmian, chociaż fakt że jest to nowsza kompilacja daje nadzieję, że jednak niektóre z niedociągnięć zostały poprawione.

Program PhotoToFilm 3.0.2.77 został przygotowany do współpracy z komputerami działającymi pod kontrolą systemów operacyjnych Microsoft Windows 95, Windows NT, Windows 2000, Windows XP x32, Windows 98, Windows ME, Windows Server 2003 x32, Windows XP x64, Windows Server 2003 x64. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 1.90 MB

Jak zdobyć PhotoToFilm 3.0.2.77 za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę organizatora promocji i skorzystać z przycisku Download Now, by pobrać plik instalacyjny pełnej wersji produktu.

Strona promocji

Uwaga! Program należy pobrać i zainstalować w trakcie trwania promocji.


1 komentarz to “PhotoToFilm 3.0.2.77 za darmo”

 1. Anonim pisze:

  „Przy okazji poprzednich promocji czytelnicy TechnetBloga skarżyli się na kiepskie wykonanie programu i częste zawieszenia aplikacji, co znacząco obniżało komfort obsługi i użyteczność programu.” – święte słowa Admina :)

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.