ScreenCamera 3.0.5.80 za darmo

Dodał: admin styczeń - 4 - 2013

W serwisie z promocjami oprogramowania od Glarysoft dzisiaj gości firma PCWinSoft Systems, z jednym ze swoich bardziej znanych narzędzi, które przyda się do przechwytywania i obróbki strumieni wideo. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu ScreenCamera w wersji 3.0.5.80. Standardowo produkt ten jest oferowany przez producenta w cenie $50. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Promocja będzie aktywna jedynie do jutra – 5 stycznia, do godz. 9:00 rano.

 

PCWinSoft ScreenCamera 3.0.5.80 to wielofunkcyjny program działający jak wirtualna kamera, narzędzie do przechwytywania obrazu z pulpitu komputera oraz splitter kamerek internetowych. Pełne możliwości aplikacji dobrze obrazuje opis tego narzędzia zamieszczony na stronie producenta.

PCWinSoft ScreenCamera 3.0.5.80 to program działający jak kamera internetowa, którą kupujesz w sklepie, z tą różnicą, że narzędzie to zamiast nagrywać oblicze osoby siedzącej przed komputerem przechwytuje obraz z ekranu komputera. Jeśli natomiast mamy już fizyczną kamerkę internetową, to dzięki wykorzystaniu PCWinSoft ScreenCamera będziemy mogli ją wykorzystywać jednocześnie w wielu programach lub na różnych stronach internetowych.

Narzędzie pozwoli nam również na nagrywanie wysokiej jakości plików wideo z przeprowadzanych przez nas wideo rozmów. Z pomocą tej aplikacji możemy również nagrywać internetowe audycje, szkolenia, filmy instruktażowe itd.

Program ScreenCamera 3.0.5.80 został przygotowany do współpracy z komputerami działającymi pod kontrolą systemów operacyjnych Microsoft  Windows 2000/XP/2003/Media Center/Vista/Windows 7/Windows 8. Rozmiar pliku instalacyjnego wynosi 7.64 MB.

Jak zdobyć PCWinSoft ScreenCamera 3.0.5.80 za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę organizatora promocji i skorzystać z przycisku Download Now, by pobrać plik instalacyjny pełnej wersji produktu.

Strona promocji

Uwaga! Program należy pobrać i zainstalować w trakcie trwania promocji.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.