Simple Money Manager Standard za darmo

Dodał: admin styczeń - 21 - 2013

Serwis z oprogramowaniem w promocyjnych cenach – BitsDuJour – nowy tydzień rozpoczyna od akcji gdzie zgarnąć możemy oprogramowanie, które pomoże zapanować i wygodnie zarządzać domowym budżetem. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Simple Money Manager w wersji Standard Edition. Standardowa cena tego produktu w chwili obecnej wynosi ok. $25. Aplikacja posiada interfejs w polskiej wersji językowej. Oferta ważna tylko do jutra – 22 stycznia, do godz. 9:00 rano.

Simple Money Manager Standard to narzędzie przeznaczone dla wszystkich osób, które chcą w łatwy sposób zarządzać swoim budżetem bez potrzeby prowadzenia czasochłonnej, papierowej ewidencji, a jednocześnie oczekujących czegoś wygodniejszego niż np. arkusz kalkulacyjny Excel. Jak wskazuje producent, aplikacja ta przyda się zarówno studentom, osobom pracującym na stałym etacie, przedsiębiorcom prowadzącym mały biznes jak również innym osobom chcącym zachować kontrolę nad własnymi wydatkami.

Simple Money Manager Standard posiada prosty i łatwy w obsłudze interfejs użytkownika, dzięki któremu korzsystanie z aplikacji nie powinno sprawić nikomu większych problemów. Aplikacja pozwala na wprowadzenie wszelkich dochodów i wydatków, a zgromadzone dane prezentuje w formie czytelnego i wygodnego wykresu kołowego. Oczywiście przez cały czas możemy uzyskać szybki wgląd w poszczególne transakcje.

Inną ciekawą funkcją dostępną w programie Simple Money Manager Standard  jest możliwość importowania danych z internetowych rachunków bankowych czy kart kredytowych. Aplikacja obsługuje większość najbardziej popularnych formatów zapisu takich danych.

Program Simple Money Manager Standard Edition został przygotowany do pracy na komputerach wyposażonych w systemy operacyjne Microsoft Windows XP, Vista oraz Windows 7.

Jak zdobyć Simple Money Manager Standard Edition za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji i kliknąć w przycisk Get It For Free. Zostaniemy wówczas przeniesieni do internetowego sklepu organizatora promocji, gdzie cena produktu została zredukowana do zera.

Strona promocji

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.