Smart Diary Suite 4.7.4.0 za darmo

Dodał: admin styczeń - 8 - 2013

smart-diary-suite-medical-edition Dzisiejsza promocja serwisu Glarysoft Giveaway, dzięki współpracy z firmą Programming Sunrise, pozwoli nam nabyć program będący zarządcą informacji osobistych, tzw. PIM. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja Smart Diary Suite w wersji 4.7.4.0. Produkt ten został wyceniony przez producenta na $70 i w takiej cenie jest oferowany standardowo. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta jest ograniczona w czasie i będzie aktywna tylko do jutra – 9 stycznia do godz. 9:00 rano.

Smart Diary Suite 4.7.4.0 to program, który pomoże nam łatwo planować, organizować oraz kontrolować własne życie. Dzięki temu narzędziu codziennie wykonywane czynności zostaną w prosty sposób zwizualizowane pozwalając sprawdzić aktualny plan dnia już po krótkim rzuceniu okiem.

Producent programu chwali się, że Smart Diary Suite4.7.4.0 jest aplikacją niezwykle elastyczną pozwalając dopasować jej funkcjonalność do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika. Produkt ten oferuje możliwość gromadzenia bazy kontaktów, dodawania zadań do wykonania oraz ich hierarchicznego grupowania, a także planowania wykonywania określonych czynności.

Smart Diary Suite 4.7.4.0 jest najbardziej rozbudowaną wersją produktu oferowaną przez producenta. Jak wskazuje producent, oprogramowania to może nam pomóc dodatkowo w kontrolowaniu diety i nawyków żywieniowych, śledzenie wyników badania ciśnienia krwi, ale również np. sytuacji pogodowej, odbytych spotkań, itd. Spektrum zastosowań Smart Diary Suite 4.7.4.0 jest naprawdę duże.

Program Smart Diary Suite 4.7.4.0 został przygotowany do współpracy z komputerami działającymi pod kontrolą systemamów operacyjnych Microsoft Windows XP/ Vista/ 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 2.93 MB.

Jak zdobyć Smart Diary Suite 4.7.4.0 za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę organizatora promocji i skorzystać z przycisku Download Now, by pobrać plik instalacyjny pełnej wersji produktu.

Strona promocji

Uwaga! Program należy pobrać i zainstalować w trakcie trwania promocji.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.