SuperLauncher 1.9.3 za darmo

Dodał: admin styczeń - 9 - 2013

Szybki rzut okiem na dzisiejszą ofertę serwisu Glarysoft Giveaway pozwala stwierdzić, że mamy do czynienia z kolejnym dniem ofensywy rozdawniczej firmy PCWinSoft Systems Informatica, która dzisiaj rozdaje aplikację służącą do szybkiego uruchamiania programów za pomocą skrótów klawiszowych. Przedmiotem tej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu SuperLauncher w wersji 1.9.3. Standardowo produkt ten jest oferowany w cenie $30. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta jak zwykle będzie aktywna jedynie do jutra – 10 stycznia, do godz. 9:00 rano.

SuperLauncher 1.9.3 to narzędzie przeznaczone dla osób poszukujących rozwiązania pozwalającego na szybkie uruchamianie wybranych aplikacji, okien lub poleceń, dla których standardowe rozwiązanie w systemach Windows oparte o menu start jest niewystarczające i niewygodne.

SuperLauncher 1.9.3 umożliwia tzw. mapowanie konkretnych klawiszy oraz ich kombinacji odpowiednim poleceniom. I tak dzięki produktowi SuperLauncher 1.9.3 możemy np. zdefiniować indywidualne skróty klawiszowe dla najczęściej uruchamianych aplikacji, by w razie potrzeby błyskawicznie uruchomić potrzebne nam narzędzie przy użyciu klawiatury i bez potrzeby przedzierania się przez menu start czy wyszukiwanie ikony skrótu na pulpicie. Oprócz samych aplikacji, SuperLauncher 1.9.3 może także otwierać wybrane pliki lub foldery bądź też wywoływać konkretne adresy internetowe.

Na uwagę zasługuje także zaimplementowany w produkcie SuperLauncher 1.9.3 harmonogram, pozwalający na planowanie automatycznego wykonywania konkretnych poleceń w ściśle określonym czasie. Jak przykład zastosowania tej funkcjonalności producent wskazuje restart systemu o określonej godzinie czy nawet definiowanie wyskakujących przypomnień.

Program SuperLauncher 1.9.3 został przygotowany do współpracy z komputerami działającymi pod kontrolą systemów operacyjnych Microsoft Windows 2000/XP/2003/Media Center/Vista/Windows 7/Windows 8. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 4.14 MB.

Jak zdobyć SuperLauncher 1.9.3 za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę organizatora promocji i skorzystać z przycisku Download Now, by pobrać plik instalacyjny pełnej wersji produktu.

Strona promocji

Uwaga! Program należy pobrać i zainstalować w trakcie trwania promocji.

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.