WinX DVD Copy Pro 3.4.7 za darmo

Dodał: admin styczeń - 21 - 2013

Nowy tydzień w serwisie z promocjami Glarysoft Giveaway rozpocznie się od kolejnej akcji świetnie nam znanego producenta – Digiarty Software, który postanowił rozdać sowje narzędzie do wykonywania kopii zapasowych płyt DVD. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu WinX DVD Copy Pro w wersji 3.4.7. Standardowa cena tego produktu w chwili obecnej wynosi ok. 36$. Aplikacja posiada interfejs w języku angielskim. Z oferty można korzystać do jutra – 22 stycznia, do godz. 9:00 rano

 

WinX DVD Copy Pro 3.4.7 to narzędzie do wykonywania wiernych kopii posiadanych przez nas płyt DVD czyli tzw. klonowania. Aplikacja pozwala szybko i łatwo skopiować zawartość jednego nośnika DVD na drugi bez utraty jakości. WinX DVD Copy Pro 3.4.7 daje możliwość zarówno wykonania kopii 1:1 jak również skopiowania wyłącznie głównego filmu. Narzędzie to pozwala również na stworzenie kopii płytki DVD-9 na dwóch płytach DVD-5 z zachowaniem menu, napisów i wszystkich umieszczonych tam dodatków.

WinX DVD Copy Pro 3.4.7 podczas wykonywania kopii zapasowych automatycznie usuwa blokady regionalne i większość zabezpieczeń stosowanych na płytach DVD. Program jest w pełni kompatybilny z napędami DVD-R/RW, DVD+R/RW oraz obsługuje filmy nagrane w standardach PAL i NTSC.

Nowe funkcje zaimplementowane w WinX DVD Copy Pro 3.4.7:

  • Dodano nową metodę sprawdzania bad-sectorów oraz błędów w systemie plików UDF
  • Poprawiono silnik kopiujący DVD w trybie „sektor do sektora”. Jest bardziej dokładny i szybszy.
  • Usprawniono moduł montowania obrazów ISO, dzięki czemu istnieje możliwość montowania obrazów poprzez kliknięcie prawym klawiszem na pliku obrazu.

Program WinX DVD Copy Pro 3.4.7 został przygotowany do współpracy z komputerami działającymi pod kontrolą systemów operacyjnych Microsoft Windows 98, NT, 2000, 2003, XP, Vista (32 i 64 bit), Windows 7 (32 i 64 bit), Windows 8 (32 i 64 bit). Wielkość pliku instalacyjnego programu to 15.4 MB.

Jak zdobyć WinX DVD Copy Pro 3.4.7 za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę organizatora promocji i skorzystać z przycisku Download Now, by pobrać plik instalacyjny pełnej wersji produktu.

Strona promocji

Uwaga! Program należy pobrać i zainstalować w trakcie trwania promocji.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.