Wise Care 365 PRO dziś za darmo

Dodał: admin styczeń - 13 - 2013

W serwisie BitsDuJour czeka na nas dziś znane nam już oprogramowanie do optymalizacji i przyśpieszania komputerów systemem Windows na pokładzie. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Wise Care 365 PRO. Dzięki temu mamy szansę zaoszczędzić równowartość $40. Aplikacja standardowo posiada interfejs w polskiej wersji językowej. Z oferty jak zwykle będzie można korzystać tylko przez ograniczony czas: do jutra – 14 stycznia, do godz. 9:00 rano.

 

Po niedawnej promocji z adwentowego kalendarza magazynu Chip oraz noworocznej promocji z serwisu Giveaway of the Day mamy już kolejną akcję rozdawniczą tego  narzędzia do przyśpieszania i optymalizacji systemów Windows, który ponownie może zasilić naszą kolekcję darmowych programów. Producent chwali się, że Wise Care 365 PRO posiada wszelkie niezbędne narzędzia, które pozwolą odczuć realną poprawę szybkości działania komputera.

Sam program Wise Care 365 PRO dzięki rozwojowi ma działać prosto i szybko oraz cechować się większą skutecznością w wykrywaniu i naprawie nieprawidłowości niż inne tego typu produkty dostępne na rynku. Dużym ukłonem w stronę użytkowników jest przyjazny i prosty w obsłudze interfejs użytkownika z opcją pracy w polskiej wersji językowej.

Wśród dostępnych w programie modułów wymienić należy przede wszystkim narzędzia do optymalizacji, defragmentacji i oczyszczania rejestru, oczyszczania i defragmentacji całego dysku twardego czy usuwania wszelkich śladów aktywności użytkownika. Dodatkowo do dyspozycji użytkownika zostały oddane moduły do odzyskiwania utraconych plików, ukrywania prywatnych plików i folderów oraz wygodne narzędzie do zarządzania aplikacjami.

Zobacz nasz test programu Wise Care 365

Program Wise Care 365 PRO został przygotowany do współpracy z komputerami działającymi pod kontrolą systemów operacyjnych Microsoft Windows w wersjach XP, 2003, 2008, Vista, 7, 8 (32 oraz 64 bit). Licencja uzyskana za pośrednictwem niniejszej promocji uprawnia wyłącznie do niekomercyjnego wykorzystania produktu.

Jak zdobyć Wise Care 365 PRO za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji i kliknąć w przycisk Get It For Free. Do skorzystania z promocji wymagane jest konto w serwisie Facebook bądź też – w przypadku jego braku – wypełnienie ankiety.

Strona promocji

 


2 komentarze to “Wise Care 365 PRO dziś za darmo”

  1. Aguarius pisze:

    „Do skorzystania z promocji wymagane jest konto w serwisie Facebook bądź też – w przypadku jego braku – wypełnienie ankiety.” Wystarczy wejść i wypełnić formularz zakupu.

  2. theus84 pisze:

    Program dostępny jest za darmo na 6 miesięcy. Do pobrania z Instalki.pl: http://www.instalki.pl/programy/download/Windows/narzedzia_systemowe/Wise_Care_365.html

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.