BurnAware Home 5.5 dziś za darmo

Dodał: admin luty - 19 - 2013

Właściciele serwisu Glarysoft Giveaway przygotowali dziś promocję, która powinna ucieszyć osoby chcące zaopatrzyć się w narzędzie do łatwego i wygodnego nagrywania danych na płytkach CD i DVD. Dzięki współpracy z firmą Burnaware do wzięcia jest legalna i darmowa pełna wersja programu BurnAware Home w wersji 5.5. Standardowa cena tego produktu w chwili obecnej wynosi ok. $30. Aplikacja została wyposażona w interfejs w polskiej wersji językowej. Z promocji można skorzystać tylko do jutra – 20 lutego, do godz. 9:00 rano.

BurnAware Home 5.5 to przygotowany z myślą o użytkownikach domowych program przeznaczony do nagrywania danych na płytkach CD oraz DVD. Przedstawiona w niniejszej promocji nazwa produktu jest troszkę nieaktualna (co dziwi zważywszy na fakt, że producent jest współorganizatorem), gdyż zgodnie z nowym nazewnictwem aplikacja ta nosi nazwę BurnAware Premium. Za zmianą nazwy nie poszła za to zmiana funkcjonalności produktu.

Aplikacja BurnAware Home 5.5 pomoże nam nagrać nośniki zawierające dane wszelkiego typu jak, dokumenty, zdjęcia, obrazki, archiwa, muzykę czy pliki wideo. Bez trudu przygotujemy także nośniki bootowalne, płytki nagrywane w wielu sesjach, a także kompakty w standardzie audio-CD, video-CD oraz video-DVD.

BurnAware Home 5.5 został wyposażony w obsługę nośników DVD-R/RW, DVD+R/RW, BD-R/RE i DVD-RAM, a także płytek wielowarstwowych. W produkcie nie zabrakło również modułów pozwalających na wykonywanie bezpośrednich kopii płytek CD oraz DVD.

Program BurnAware Home 5.5 został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows NT/ 2000/ XP/ Vista/ 7/ 8 (x32/x64). Wielkość pliku instalacyjnego programu to 6.0 MB.

Jak zdobyć BurnAware Home 5.5 za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę organizatora promocji i skorzystać z przycisku Download Now, by pobrać plik instalacyjny pełnej wersji produktu.

Strona promocji

Uwaga! Program należy pobrać i zainstalować w trakcie trwania promocji.

 


3 komentarze to “BurnAware Home 5.5 dziś za darmo”

 1. Zen1950 pisze:

  Szkoda,ze przestał pan swoich wpisów co nowego mozemy dostać z aplikacji za gratis,a zarazem legalnie.W zasadzie codziennie zaglądałem na pana strone ,bo zawsze mozna sie było spodziewac dobrego tłumaczenia w języku polskim,co czesto decydowało o ściągnieciu danej oferowanej pozycji,bo nie zawsze moja znajomość angielskiego dawała gwarancję technicznego zrozumienia wszystkich funkcji aplikacji.Sadze ,ze wróci pan do częstszego przedstawiania programów,co przypuszczam zadowoliło by wielu pana fanów.Pozdrawiam.

 2. kon pisze:

  Krolu wroc!

 3. Ptoku pisze:

  Mi także brakuje dalszych szczegółowych opisów programów, od dawna mam w głównych zakładkach przeglądarki logo TechnetBlog.pl i zaglądam tu codziennie. Pana blog traktuję jako pewnego rodzaju ciekawą encyklopedię wiedzy o programach. Często tu zaglądam i poza najnowszymi promocjami odwiedzam nawet te starsze, nawet gdy są już nieaktywne aby przekonać się czy jakiś program ma daną funkcję, której akurat szukam, często porównuję programy, czytam opisy, dowiaduję się czegoś nowego itd.
  …i brakuje mi nowych wpisów na blogu. Sądzę, że inni także na nie z niecierpliwością czekają.

  Pozdrawiam.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.