Serwis Giveaway of the Day wykazał się dzisiaj dużo większą hojnością niż zwykle, gdyż w tej witrynie możemy znaleźć dzisiaj również drugą promocję – tym razem organizowaną z firmą 1-abc.net, gdzie do wzięcia jest produkt stanowiący zamiennik systemowego schowka. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu 1-abc.net Clipboard Organizer 2.00. Standardowo produkt ten jest oferowany w cenie $20. Aplikacja została wyposażona w interfejs w polskiej wersji językowej. Oferta będzie aktywna jedynie do jutra – 5 lutego, do godz. 9:00 rano.

Od czasu utworzenia w systemie Windows funkcjonalności schowka systemowego, ów moduł systemu pozostał do chwili obecnej praktycznie niezmieniony. Niestety z tego powodu czasami okazuje się, że funkcjonalność ta jest niewystarczająca do codziennej pracy. W przypadku gdy chcemy jednocześnie kopiować i wklejać kilka różnych obiektów z różnych źródeł, opcję taką możemy znaleźć np. w niektórych pakietach biurowych, próżno jej jednak szukać w samym systemie Windows.

Problem ten ma rozwiązać oferowany w dzisiejszej promocji program 1-abc.net Clipboard Organizer 2.00. Aplikacja ta daje nam możliwość zdefiniowania aż 4 różnych schowków, które pozwolą przeprowadzać bardziej skomplikowane operacje kopiowania. I o ile podstawowy schowek systemowy pozostaje bez zmian, o tyle dzięki aplikacji 1-abc.net Clipboard Organizer 2.00 możemy korzystać z funkcjonalności dodatkowych schowków, działających podobnie jak ich pierwowzór. Wystarczy tylko dla każdego z nich zdefiniować oddzielne skróty klawiaturowe i już praca z komputerem staje się o wiele prostsza.

Program 1-abc.net Clipboard Organizer 2.00 został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows XP, Vista, Windows 7 oraz Windows 8. Wielkość pliku instalacyjnego to 9.50 MB.

Jak zdobyć 1-abc.net Clipboard Organizer 2.00 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.