GOTD: Easy Drive Data Recovery za darmo

Dodał: admin luty - 14 - 2013

Dziś w serwisie z promocjami oprogramowania Giveaway of the Day możemy znaleźć akcję rozdawniczą przygotowaną wspólnie z firmą MunSoft, dzięki której możemy zaopatrzyć się w narzędzie do łatwego odzyskiwania utraconych danych z dysków twardych. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Easy Drive Data Recovery. Standardowa cena tego produktu w chwili obecnej wynosi równowartość ok. $60. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Z oferty będzie można skorzystać tylko do jutra – 15 lutego, do godz. 9:00 rano.

Zgodnie z opisem znajdującym się na stronie promocji, Easy Drive Data Recovery to oprogramowanie przeznaczone do odzyskiwania przypadkowo utraconych bądź też usuniętych danych, których nie jesteśmy w stanie odzyskać zwykłymi metodami. Producent chwali się nawet, że aplikacja jest w stanie przywrócić dane w pozornie beznadziejnych przypadkach, takich jak np. sformatowany bądź uszkodzony na skutek złośliwego oprogramowania dysk twardy.

Easy Drive Data Recovery został wyposażony w algorytm wyszukiwania danych w trybie surowym, dzięki czemu mamy szansę odzyskać nawet te dane, które są niewidoczne dla systemu plików. Aplikacja posiada także możliwość wyszukiwania plików określonego typu – w Easy Drive Data Recovery zaimplementowano wyszukiwanie plików aż w 100 różnych formatach.

Program Easy Drive Data Recovery został przygotowany do współpracy z komputerami działającymi pod kontrolą systemów operacyjnych Microsoft Windows 8, 7; Vista, XP, NT/2000; /2003/SBS2003. Wielkość pliku instalacyjnego to 14.4 MB.

Jak zdobyć program Easy Drive Data Recovery za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 


1 komentarz to “GOTD: Easy Drive Data Recovery za darmo”

  1. Ptoku pisze:

    Dzięki za info i ciekawy opis.
    Pozdr.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.