GOTD: PDFZilla 1.2.11 za darmo

Dodał: admin luty - 12 - 2013

Serwis Giveaway of the Day po raz kolejny serwuje nam promocję przygotowaną wspólnie z firmą PDFZilla, zajmująca się produkcją konwerterów dokumentów PDF, w której do zgarnięcia jest jej sztandarowy produkt służący do konwersji dokumentów w formacie PDF. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu PDFZIlla w wersji 1.2.11. Standardowa cena tego produktu w chwili obecnej wynosi 30$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Promocja będzie aktywna tylko do jutra – 13 lutego, do godz. 9:00 rano.

 

PDFZilla 1.2.11 jest programem pozwalającym – według zapewnień producenta – na łatwe i szybkie przetwarzanie dokumentów w postaci plików PDF do innych dających się edytować popularnych formatów zapisu dokumentów. Oprócz najbardziej popularnego formatu zapisu dokumentów, jakim jest niewątpliwie Microsoft Word, PDFZilla 1.2.11 daje nam również możliwość stworzenia dokumentów o rozszerzeniach RTF, TXT, HTML, SWF, a także obrazków o rozszerzeniach BMP, JPG, TIF, GIF.

Program pozwala na przetwarzanie zarówno całych plików PDF jak i wybranych stron danego dokumentu. Narzędzie zostało wyposażone w tryb przetwarzania wsadowego, pozwalający na umieszczenie w kolejce przetwarzania ponad 10 milionów plików PDF. Oczywiście wynikiem pracy programu PDFZilla 1.2.11 są pliki edytowalne o jak najwierniejszym zachowaniu układu stron dokumentu źródłowego.

Wśród istotnych wad programu PDFZilla 1.2.11, wymienić należy przede wszystkim brak możliwości konwertowania plików do najnowszej wersji formatu dokumentów programu Microsoft Word posiadających rozszerzenie DOCX. Miejmy nadzieję, że ten istotny brak zostanie usunięty w nowszych wersjach narzędzia.

Program PDFZilla 1.2.11 został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows 2000, XP, 2003, Vista, 7. Wielkość pliku instalacyjnego to 14.9 MB.

Jak zdobyć program PDFZilla 1.2.11 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.