GOTD: Sketch Drawer 1.1 ponownie za darmo

Dodał: admin luty - 4 - 2013

Administratorzy serwisu Giveaway of the Day na początek nowego tygodnia przygotowali powtórnie zeszłotygodniową akcję rozdawniczą firmy SoftOrbis, która skierowana była do osób zainteresowanych oprogramowaniem graficznym do zmiany zdjęć w cyfrowe szkice ołówkiem. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Sketch Drawer w wersji 1.1. Standardowa cena tego produktu w chwili obecnej wynosi ok. $50. Produkt posiada interfejs w języku polskim. Z oferty można korzystać tylko do jutra – 5 lutego, do godz. 9:00 rano.

 

Firma SoftOrbis do spółki z serwisem Giveaway of the Day zdecydowała się na powtórzenie zeszłotygodniowej akcji rozdawniczej programu Sketch Drawer. Na stronie promocji pojawił się również komentarz, że dzisiaj rozdawany produkt to nowsza i poprawiona wersja programu Sketch Drawer, która powinna pracować bardziej stabilnie i radzić sobie nawet z większymi plikami.

Sketch Drawer to specyficzny rodzaj oprogramowania do edycji plików graficznych, stworzony specjalnie z myślą o konwersji standardowych cyfrowych fotografii do szkiców ołówkiem. Wedle zapewnień producenta, Sketch Drawer jest w stanie przetworzyć zwykłe zdjęcia w budzące podziw i zachwyt szkice ołówkiem – zarówno czarno-białe jak i kolorowe.

Sketch Drawer umożliwia edycję zdjęć w dwóch trybach, w zależności od naszych potrzeb i możliwości. Dla osób, które chcą mieć pełną kontrolę nad edytowanym zdjęciem producent przygotował tryb manualny, natomiast dla ceniących sobie szybkość i wygodę – tryb automatyczny z zestawem stworzonych przez autorów ustawień domyślnych

Program Sketch Drawer został przygotowany do współpracy z komputerami działającymi pod kontrolą systemów operacyjnych  Microsoft Windows 98/ ME/ 2000/ XP/ 2003/ Vista/ 7 / 8. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 25.8. MB

Jak zdobyć Sketch Drawer za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.