Zemana Antilogger 1.9.3.251 za darmo

Dodał: admin luty - 4 - 2013

Firma Zemana Ltd po dłuższej przerwie postanowiła po raz kolejny przeprowadzić zakrojoną na szeroką skalę akcję promocyjną. Za pośrednictwem serwisu Glarysoft Giveaway rozdawany jest program do ochrony przed wykradaniem prywatnych danych. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Zemana Antilogger. Produkt ten jest obecnie dostępny w regularnej sprzedaży w cenie $34. Aplikacja posiada interfejs w języku polskim. Promocja będzie aktywna tylko do jutra – 5 lutego, do godz. 9:00 rano.

 

Producent programu chwali się, że zasada działania Zemana Antilogger 1.9.3.251 opiera się o zupełnie nową filozofię wykrywania złośliwego oprogramowania. Aplikacja nie korzysta z bazy sygnatur, a wykrywa działające w komputerze złośliwe oprogramowanie i unieszkodliwia je zanim zdąży ono wykraść prywatne dane. Dzięki temu Zemana Antilogger jest skutecznym narzędziem zapobiegającym infekcjom keyloggerami, oprogramowaniem szpiegującym czy trojanami wykradającymi hasła bankowe.

W opisie aplikacji możemy również znaleźć informację, że Zemana Antilogger 1.9.3.251 w przeciwieństwie do tradycyjnego oprogramowania zabezpieczającego nie obciąża nadmiernie zasobów systemowych, dzięki czemu nie odczujemy negatywnych skutków działania programu. Autorzy narzędzia dopracowali również jego kompatybilność z innym programami obecnymi w systemie, dzięki czemu nie ma mowy o konfliktach oprogramowania.

Warto również wspomnieć, że Zemana Antilogger 1.9.3.251 szyfruje 128-bitowym kluczem wszelkie dane wychodzące z naszego komputera podczas takich operacji jak np. zakupy online czy wykonywanie czynności bankowych, nie dając szans na ich przechwycenie zanim nie zostaną one zaszyfrowane przez zewnętrzny serwer. W programie znajdziemy również m.in. moduł chroniący dane znajdujące się w systemowym schowku.

Zainteresowanych bardziej szczegółowymi informacjami odnośnie funkcjonalności produktu odsyłam do recenzji programu Zemana Antilogger, która została niegdyś opublikowana w serwisie TechnetBlog.pl. Mimo, że tekst został opublikowany już spory czas temu to myślę, że i tak nie stracił zbyt wiele na aktualności i w dalszym ciągu może stanowić cenną wskazówkę dla potencjalnych użytkowników.

Program Zemana Antilogger 1.9.3.251 został przygotowany do współpracy z komputerami działającymi pod kontrolą wszystkich systemów operacyjnych firmy Microsoft począwszy od Windows XP z dodatkiem Service Pack 2 lub nowszym (32bit i 64bit) a skończywszy na Windows 8. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 13.1 MB.

Jak zdobyć za darmo Zemana AntiLogger?

Wystarczy odwiedzić stronę organizatora promocji i skorzystać z przycisku Download Now, by pobrać plik instalacyjny pełnej wersji produktu.

Strona promocji

Uwaga! Program należy pobrać i zainstalować w trakcie trwania promocji.


1 komentarz to “Zemana Antilogger 1.9.3.251 za darmo”

  1. time pisze:

    Mam problem z instalacją pod Win 2000 – w końcowej fazie instalacji mam komunikat ” nie znaleziono punktu wejścia”.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.