Konkurs: Acronis True Image 2013

Dodał: admin marzec - 3 - 2013

Miło mi poinformować, że na forum TechnetBloga wystartował kolejny ciekawy konkurs, który pozwoli czytelnikom zaopatrzyć się w wartościowe, komercyjne oprogramowanie bez ponoszenia żadnych opłat ;) Dzięki uprzejmości firmy Acronis możecie powalczyć o jedną z trzech całkowicie legalnych licencji na jeden z bardziej znanych na rynku produktów do tworzenia kopii zapasowych – Acronis True Image 2013.  Standardowa cena pojedynczej licencji w chwili obecnej wynosi aż 200 zł, tak więc jest o co walczyć. Aplikacja ta została wyposażona w interfejs w polskiej wersji językowej.

Acronis True Image 2013 to najświeższe wydanie świetnego programu, służącego do wykonywania kopii zapasowych partycji czy całych dysków oraz ich późniejszego przywracania w razie awarii. Oto jak swój produkt reklamuje producent programu:

Program Acronis True Image 2013 umożliwia użytkownikom indywidualnym niezawodne i nieograniczone czasowo tworzenie kopii zapasowych oraz odzyskiwanie systemu operacyjnego, aplikacji, ustawień i plików osobistych.

Stosownie do potrzeb w intuicyjnym graficznym interfejsie użytkownika można łatwo określić miejsce (lokalne lub online) oraz częstotliwość tworzenia kopii zapasowych zawartości komputera.

Warunkiem udziału w konkursie jest posiadanie konta na Forum TechnetBlog i wykonanie prostego zadania konkursowego. Zabawa potrawa do końca marca, tak więc na pewno każdy z zainteresowanych znajdzie chwilę czasu by wziąć udział w konkursie.

Weź udział w konkursie

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.