3D PageFlip Standard dziś za darmo

Dodał: admin kwiecień - 6 - 2013

3d-pageflip-standard 3D PageFlip Standard to konwerter multimedialny przeznaczony do przetwarzania dokumentów w formacie PDF, który w rezultacie możemy zamienić w multimedialne, trójwymiarowe, cyfrowe wydawnictwa. Jak chwali się producent, z pomocą 3D PageFlip Standard w ciągu kilku minut przygotujemy imponujące i realistyczne, interaktywne magazyny, katalogi, e-broszury, e-booki czy cyfrowe gazety bez potrzeby znajomości technologii Flash/HTML oraz wiedzy z zakresu programowania.

3D PageFlip Standard umożliwia konwersję dokumentów w formacie PDF oraz obrazów w formatach JPG/JPEG, PNG, BMP. Gotowe publikacje 3D możemy opublikować na swojej stronie internetowej, zapisać w formie pliku wykonywalnego EXE, wypalić na płytce CD/DVD czy wreszcie opublikować w internecie za pomocą dedykowanej usługi, na serwerach producenta programu (która jest nota bene bardzo droga – $1 miesięcznie za 1 publikację).

Gotowe publikacje 3D możemy bez problemu przeszukiwać, powiększać oraz tworzyć w nich zakładki. Nie ma też żadnych przeszkód by dzielić się nimi za pośrednictwem serwisów społecznościowych jak Facebook czy Tumblr, wysyłać za pośrednictwem poczty elektronicznej, czy też osadzać jako obiekt strony internetowej.

Program 3D PageFlip Standard został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows XP, Vista (x32/x64), 7 (x32/x64), 2000, 2003. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 51.8 MB. Standardowa cena produktu poza promocją, to $99.

Strona promocji

 Szczegółowe informacje odnośnie aktywacji produktu i kwestii licencyjnych znajdziecie w paczce z plikiem instalacyjnym programu.


1 komentarz to “3D PageFlip Standard dziś za darmo”

  1. Anonim pisze:

    Dzięki,bardzo dobre!
    Super,admin powrócił! Pozdrawiam!

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.