gPhotoShow Pro dzisiaj za darmo

Dodał: admin kwiecień - 4 - 2013

gPhotoShow gPhotoShow Pro to proste w użyciu i funkcjonalne narzędzie multimedialne, które przeznaczone zostało do tworzenia pokazów slajdów oraz wygaszaczy ekranu z możliwością stosowania efektów przejść pomiędzy poszczególnymi zdjęciami, a także użycia animowanych efektów Pan oraz Zoom. gPhotoShow Pro daje możliwość tworzenia indywidualnych pokazów slajdów, które możemy odtwarzać jako wygaszacz ekranu lub współdzielić jako zwykły pokaz slajdów.

Producent zapewnia, że konfiguracja gPhotoShow Pro jest bardzo prosta i w ciągu zaledwie kilku chwil możemy przygotować swój pokaz slajdów. Wystarczy wskazać programowi gPhotoShow Pro foldery (zarówno lokalne jak i sieciowe), w których znajdują się interesujące nas zdjęcia lub inne obsługiwane przez program media i wskazać aplikacji sposób w jaki mają być wyświetlane kolejne obiekty (alfabetycznie, według daty, losowo), by móc cieszyć się własnym pokazem slajdów.

Program gPhotoShow Pro został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows 2000, XP, Vista, 7, Windows 8 (x32/x64). Wielkość pliku instalacyjnego programu to 13.2 MB. Standardowa cena produktu poza promocją, to $20.45.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.