Mobile Video 2 dziś za darmo

Dodał: admin kwiecień - 10 - 2013

Mobile Video 2.0 to – jak sama nazwa wskazuje – narzędzie przeznaczone do konwersji filmów na płytach DVD oraz plików wideo do formatów odtwarzanych przez urządzenia przenośne. Producent chwali się przy tym, że Mobile Video 2.0 obsługuje wiele urządzeń: Sony PSP, Microsoft Zune, Apple iPod touch oraz iPhone, przenośne odtwarzacze multimediów, nawigacje oraz smartfony działające w oparciu o system Android.

Producent zapewnia, że obsługa Mobile Video 2.0 jest bardzo prosta i intuicyjna. Z pomocą programu możemy przekonwertować zarówno całe filmy DVD jak i poszczególne jej rozdziały, a także standardowe klipy wideo. Aplikacja przygotowuje wyjściowy film w akceptowalnym przez dane urządzenie formacie z zachowaniem jak najwyższej możliwej jakości dźwięku i obrazu.

Mobile Video 2.0

Mobile Video 2.0: Główne okno programu

Dzięki wbudowanym i specjalnie przygotowanym dla poszczególnych urządzeń mobilnych profilom, Mobile Video 2 jest w stanie optymalizować materiał wideo biorąc pod uwagę rozdzielczość ekranu oraz możliwości konkretnego sprzętu. Chociaż producent zapewnia, że program automatycznie dobiera najlepsze ustawienia, to użytkownik może również dokonać samodzielnych zmian i dowolnie przestawiać parametry wyjściowego pliku wideo.

Program Mobile Video 2.0 został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows XP/ Vista/ 7/ 8. Wymagana jest również obecność środowiska .net 3 Framework (automatycznie doinstalowywany w przypadku braku obecności w systemie) . Standardowa cena produktu to $24.99.

Strona promocji

Więcej informacji odnośnie licencjonowania produktu i sposobu aktywacji znajdziecie na stronie organizatora promocji.

 

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.