PDF Logo Remover 1.0 dziś za darmo

Dodał: admin kwiecień - 8 - 2013

PDF Logo Remover 1.0 propozycja dla wszystkich osób, które irytują obecne w niektórych dokumentach PDF wtopione logo bądź znaki wodne. Owe niechciane elementy osadzane z intencją zabezpieczenia treści dokumentu przed nieuprawnionym użyciem, jednak umieszczone są czasem w nieprzemyślany sposób, uniemożliwiając swobodne odczytanie dokumentu, ale również narażają nas na marnowanie atramentu bądź tonera podczas ich drukowania.

Jak zapewnia producent, PDF Logo Remover 1.0 pozwoli usunąć wspomniane wcześniej elementy przy wykorzystaniu zaledwie kilku kliknięć. Cała procedura odbywa się w ten sposób, by nie zmienić struktury i wyglądu pozostałej części dokumentu. Jest to więc procedura całkowicie bezstratna. Warto również wspomnieć, że PDF Logo Remover 1.0 oprócz funkcji usuwania znaków wodnych, pozwala również na dodawanie własnych elementów tego typu do naszych plików PDF.

PDF Logo Remover

PDF Logo Remover. Okno umożliwiające wybór loga do usunięcia.

Program PDF Logo Remover 1.0 został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows Windows 2000/ XP/ 2003/ Vista/ 7/ 8. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 14.6 MB. Standardowa cena produktu poza promocją to $49.95.

Strona promocji

 Szczegółowe informacje odnośnie aktywacji produktu i kwestii licencyjnych znajdziecie w paczce z plikiem instalacyjnym programu.

 

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.