StarBurn 14.1 dziś za darmo

Dodał: admin kwiecień - 7 - 2013

StarBurn120 StarBurn 14.1 to funkcjonalne narzędzie, przeznaczone do nagrywania nośników optycznych, dające użytkownikom możliwość kopiowania, wypalania oraz masterowania płytek CD, DVD, Blu-Ray and HD-DVD. Jak zapewnia producent, aplikacja obsługuje wszelkie rodzaje nośników optycznych (w tym m.in. CD-R/RW, DVD-R/RW, DVD+R/RW, BD-R/RE, HD-DVD-R/RW and DVD-RAM) oraz szeroką gamę sprzętu do nagrywania nośników.

Producent chwali się, że instalacja i obsługa programu StarBurn 14.1 jest bardzo prosta i nawet początkujący użytkownicy komputera nie powinni mieć z nią problemów. Produkt został wyposażony w szereg kreatorów, dzięki którym można szybko przygotować własny nośnik, bez potrzeby przekopywania się przez długie i niezrozumiałe instrukcje obsługi.

Program StarBurn 14.1 został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows XP lub nowszy oraz w procesor klasy co najmniej Pentium III, a także przynajmniej 512 MB pamięci RAM. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 28.4 MB. Standardowa cena produktu poza promocją, to $4.95.

Strona promocji

 Szczegółowe informacje odnośnie aktywacji produktu i kwestii licencyjnych znajdziecie w paczce z plikiem instalacyjnym programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.