Airbnb kod promocyjny marzec 2017

Dodał: admin luty - 18 - 2017

Rozpoczynamy przegląd kodów i kuponów promocyjnych, przeznaczonych na platformę rezerwacji Airbnb i dostępnych do wykorzystania w marcu 2017. Jeżeli chcecie dowiedzieć się w jaki sposób zaoszczędzić podczas rezerwacji noclegów i apartementów na Airbnb wykorzystując w tym celu kupony promocyjne, to koniecznie zajrzyjcie do naszego najnowszego przeglądu kuponów ;)

 

Niestety wygląda na to, że marzec 2017 roku nie będzie obfitował w kupony i kody promocyjne dla Airbnb. Na chwilę obecną nie istnieje żadna aktywna promocja, która pozwoliłaby dotychczasowym użytkownikom Airbnb na zaoszczędzenie pieniędzy na kosztach rezerwacji poprzez zatosowanie jakiegokolwiek kuponu promocyjnego, obniżającego ostateczną cenę rezerwacji.

Wygląda na to, że serwis Airbnb na chwilę obecną nie kwapi się do aktywizowania „starych” użytkowników serwisu, ale ciągle celuje  w pozyskiwanie nowych klientów. W związku z tym, ciągle aktywne są kupony i kody promocyjne dla nowych użytkowników Airbnb i to zapewne nie zmieni się też w kolejnych miesiącach.

Starym użytkownikom Airbnb chcącym skorzystać z kodu promocyjnego nie pozostaje nic innego jak zarejestrowanie nowego konta użytkownika i podpięcie nowej karty płatniczej, tak by być traktowanym jako nowych klient Airbnb.

W komfortowej sytuacji będą za to w marcu 201 7 internauci, którzy będą chcieli po raz pierwszy skorzystać z możliwości jakie daje rezerwacja noclegu za pośrednictwem platformy Airbnb. Dla nich bowiem niezmiennie jest oferowany kupon promocyjny, dzięki któremu są w stanie zaoszczędzić ok. 100 zł (w zależności od aktualnego kursu dolara) przy pierwszej rezerwacji na kwotę ok. 300zł (również zależne od aktualnego kursu dolara). W jaki sposób skorzystać z takiego kuponu promocyjnego? Wystarczy zarejestrować konto korzystając z poniższego linku:

Zarejestruj konto na Airbnb z kuponem 100zł

Po rejestracji zostanie nam automatycznie przyznany kupon promocyjny. Teraz wystarczy już tylko dokonać rezerwacji noclegu. Kupon promocyjny Airbnb dla nowych użytkowników zostanie aktywowany automatycznie, gdy tylko kwota płatności przekroczy wymagany próg (czyli wspomniane przeze mnie wcześniej ok. 300zł). Nie musimy nic dodatkowo wpisywać w pole z kodem promocyjnym.  W rezultacie jesteśmy w stanie efektywnie zaoszczędzić ok. 30% pierwotnej ceny rezerwacji na Airbnb.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.