Ubereats kod promocyjny [luty 2017]

Dodał: admin luty - 11 - 2017

Uberets wszedł do Polski i rozdaje kody promocyjne by przetestować usługę. Wielbiciele usługi Uber mają kolejny powód do radości, Uber po udanym podboju rynku przewozów pasażerskich, właśnie wszedł do Polski ze swoim kolejnym produktem – Ubereats. Tym razem Uber postanowił zagospodarować sektor usług dostawy posiłków z wybranej restauracji na wskazany adres. Dzięki temu mamy możliwość zamawiania dań nawet z lokali, które dotychczas nie oferowały w ogóle usługi dostawy.

Usługa Ubereats wystartowała w lutym b.r. Ubereats jest pilotażowy dostępne tylko w Warszawie, natomiast Uber zapowiada, że oferta będzie sukcesywnie poszerzana o kolejne polskie miasta. Trzeba przy tym dodać, że stolica Polski jest pierwszym miastem w Europie Środkowo-Wschodniej, które może cieszyć się z możliwości korzystania z dostaw posiłków świadczonych pod marką Uber.

Oczywiście by zachęcić do korzystania z Ubereats właściciele przygotowali również kody promocyjne. Na chwilę obecną – luty 2017 – dostępny jest kod promocyjny na darmowe pierwsze zamówienie w aplikacji Ubereats. Aby z niego skorzystać należy zainstalować aplikację Ubereats, zalogować się i wejść w sekcje promocje, gdzie możemy wprowadzić kod promocyjny umożliwiający uzyskanie rabatu na pierwsze zamówienie.

Kod promocyjny: eats-danielc48128ue

Po wprowadzeniu powyższego kodu promocyjnego otrzymujemy rabat w wysokości 15 zł (stan na luty 2017 roku). Dodatkowo po złożeniu pierwszego zamówienia otrzymamy od Uberats kolejny kod promocyjny, który umożliwi złożenie drugiego zamówienia z 50-procentową zniżką!

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.