Airbnb kod promocyjny [kwiecień 2017]

Dodał: admin marzec - 25 - 2017

Zbliżający się początek nowego miesiąca – kwietnia 2017 to dobra okazja, by odświeżyć bazę kodów promocyjnych i zrobić przegląd aktualnie dostępnych i aktywnych kuponów promocyjnych na platformę do rezerwacji noclegów Airbnb. Jeżeli lubicie podróżować i chcecie w łatwy sposób obniżyć koszty i tak bardzo atrakcyjnych cenowo noclegów na stronie Airbnb, to zapraszamy do sprawdzenia jakie kody promocyjne możemy wykorzystać w tym miesiącu ;)

Wygląda na to, że w kwiecień 2017 nie będzie bogaty w spektakularne  kupony i kody promocyjne dla Airbnb. Według stanu na dzień dzisiejszy nie istnieje niestety ani jedna aktywna promocja, która pozwoliłaby dotychczasowym użytkownikom Airbnb na obniżenie kosztów swoich podróży poprzez zakup noclegów po promocyjnej cenie względem regularnych cen noclegów na platformie Airbnb. Jeżeli nic się nie zmieni to kwietniu 2017 starzy użytkownicy nie mogą liczyć na żadne kupony i kody promocyjne Airbnb, jeżeli nie zastosują sztuczki z rezerwacją na nowe konto użytwkonika Airbnb.

Serwis Airbnb po raz kolejny nie pali się do aktywizowania „starych” użytkowników swojej platformy rezerwacyjnej, ale ciągle celuje w pozyskiwanie nowych klientów (co jest zupełnie naturalne i Airbnb nie jest tutaj żadnym wyjątkiem). Dobra wiadomość jest skierowana do tych, którzy nie mieli jeszcze okazji przetestować dobrodziejstw jakie daje Airbnb – niezmiennie aktywne są kupony i kody promocyjne dla nowych użytkowników Airbnb.

Starym użytkownikom Airbnb, którzy korzystali już z promocji dla nowych użytkowników, a ciągle chcą zkorzytać z kodu promocyjnego Airbnb w miesiącu kwietniu 2017 nie pozostaje nic innego jak zarejestrowanie nowego konta użytkownika Airbnb i podanie innej karty płatniczej, tak by być traktowanym jako nowych klient Airbnb, który może skorzystać z kodu promocyjnego.

Niezmiennie jak to miało miejsce w poprzednich miesiącach w bardzo komfortowej sytuacji pozostają w kwietniu 201 7 użytkownicy internetu, którzy będą chcieli po raz pierwszy skorzystać z możliwości jakie daje rezerwacja noclegu za pośrednictwem platformy Airbnb. Dla nich bowiem niezmiennie jest oferowany kupon promocyjny, dzięki któremu są w stanie zaoszczędzić ok. 100 zł (w zależności od aktualnego kursu dolara) przy pierwszej rezerwacji na kwotę ok. 300zł (również zależne od aktualnego kursu dolara). W jaki sposób skorzystać z takiego kuponu promocyjnego? Wystarczy zarejestrować konto korzystając z poniższego linku:

Zarejestruj konto na Airbnb z kuponem 100zł

Po rejestracji zostanie nam automatycznie przyznany kupon promocyjny. Teraz wystarczy już tylko dokonać rezerwacji noclegu. Kupon promocyjny Airbnb dla nowych użytkowników zostanie aktywowany automatycznie, gdy tylko kwota płatności przekroczy wymagany próg (czyli wspomniane przeze mnie wcześniej ok. 300zł). Nie musimy nic dodatkowo wpisywać w pole z kodem promocyjnym.  W rezultacie jesteśmy w stanie efektywnie zaoszczędzić ok. 30% pierwotnej ceny rezerwacji na Airbnb.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.