Airbnb kod promocyjny [czerwiec 2017]

Dodał: admin maj - 28 - 2017

Przed nami gorący czerwiec 2017, najwyższa pora więc sprawdzić jakie kupony i kody rabatowe Airbnb będą dostępne na tej platformie rezerwacyjnej podczas kupowania noclegów rezerwowanych na miesiąc czerwiec 2017 r. Czerwiec to początek sezonu wakacyjnego i wzmożonej liczby wyjazdów, można więc domyślać się że część z Was będzie chciała zaoszczędzić na kosztach noclegów, rezerwując je przy użyciu Airbnb i dodatkowo oszczędzić jeszcze bardziej, wykorzystując w tym celu kod rabatowy Airbnb na czerwiec 2017 r.

Niestety nie mamy dobrych wiadomości dla miłośników kodów promocyjnych Airbnb, którzy poszukują przyzwoitych kodów rabatowych na czerwiec 2017. Otóż na czerwiec serwis Airbnb nie przygotował ani jednej dedykowanej promocji, dla dotychczasowych użytkowników tego serwisu z rezerwacjami. Z tego co widać to jest to wielomiesięczny trend i raczej nie ma co liczyć na to, że w trakcie najbliższego miesiąca pojawią się jakieś dedykowane kody promocyjne Airbnb. Dla dotychczasowych użytkowników pozostaje skorzystanie z tricku z nowym kontem Airbnb.

Starym użytkownikom Airbnb, którzy korzystali już z promocji dla nowych użytkowników, a ciągle chcą skorzystać z kodu promocyjnego Airbnb w miesiącu czerwcu 2017 nie pozostaje nic innego jak zarejestrowanie nowego konta użytkownika Airbnb i podanie innej karty płatniczej, tak by być traktowanym jako nowych klient Airbnb, który może skorzystać z kodu promocyjnego.

Podobnie jak to miało miejsce w poprzednich miesiącach w bardzo komfortowej sytuacji pozostają w  czerwcu 2017 użytkownicy internetu, którzy będą chcieli po raz pierwszy skorzystać z możliwości jakie daje rezerwacja noclegu za pośrednictwem platformy noclegowej Airbnb. Dla nich bowiem niezmiennie jest oferowany kupon promocyjny, dzięki któremu są w stanie zaoszczędzić ok. 100 zł (w zależności od aktualnego kursu dolara) przy pierwszej rezerwacji na kwotę ok. 300zł (również zależne od aktualnego kursu dolara). W jaki sposób skorzystać z takiego kuponu promocyjnego? Wystarczy zarejestrować konto korzystając z poniższego linku:

Zarejestruj konto na Airbnb z kuponem 100zł

Po rejestracji zostanie nam automatycznie przyznany kupon promocyjny. Teraz wystarczy już tylko dokonać rezerwacji noclegu. Kupon promocyjny Airbnb dla nowych użytkowników zostanie aktywowany automatycznie, gdy tylko kwota płatności przekroczy wymagany próg (czyli wspomniane przeze mnie wcześniej ok. 300zł). Nie musimy nic dodatkowo wpisywać w pole z kodem promocyjnym. W rezultacie jesteśmy w stanie efektywnie zaoszczędzić ok. 30% pierwotnej ceny rezerwacji na Airbnb.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.